ŠTRPCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pobeda, i srecno

5 posters

Ići dole

pobeda, i srecno Empty pobeda, i srecno

Počalji  Bobson Pon Nov 16, 2009 8:28 pm

Pozdrav svim hrabrim, mudrim i pametnum srbima, koji su juce izasli na izbore i sprecili da nam siptari kroje kapu. svi smo juce videli koliko su se radikalci svojski potrudili da sprece izlazak ali, mrka kapa. Pa juce je Braca osvojio vise glasova nego njihov cenjeni B'la. i cela garnitura pajtosa. Hari krisna i vidimo se sutra.javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('sunny')

Bobson

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Pon Nov 16, 2009 9:06 pm

Bobson ::Pozdrav svim hrabrim, mudrim i pametnum srbima, koji su juce izasli na izbore i sprecili da nam siptari kroje kapu. svi smo juce videli koliko su se radikalci svojski potrudili da sprece izlazak ali, mrka kapa. Pa juce je Braca osvojio vise glasova nego njihov cenjeni B'la. i cela garnitura pajtosa. Hari krisna i vidimo se sutra.javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('sunny')
Да није жалосно, било би смешно Laughing
Мало писмености и правописа није на одмет Бобсоне. Чисто, да би те боље схватили. Нешто си баш радостан за СЛС. Помислио би човек да те има међу одборницима. Иначе, Харе Кришна је верска секта а не Хари на кога мислиш Smile

Биће и правих победа, без бриге.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Pomoz Bog

Počalji  Bobson Uto Nov 17, 2009 1:58 am

CCCC ::
Bobson ::Pozdrav svim hrabrim, mudrim i pametnum srbima, koji su juce izasli na izbore i sprecili da nam siptari kroje kapu. svi smo juce videli koliko su se radikalci svojski potrudili da sprece izlazak ali, mrka kapa. Pa juce je Braca osvojio vise glasova nego njihov cenjeni B'la. i cela garnitura pajtosa. Hari krisna i vidimo se sutra.javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('cheers')javascript:emoticonp('sunny')
Да није жалосно, било би смешно Laughing
Мало писмености и правописа није на одмет Бобсоне. Чисто, да би те боље схватили. Нешто си баш радостан за СЛС. Помислио би човек да те има међу одборницима. Иначе, Харе Кришна је верска секта а не Хари на кога мислиш Smile

Биће и правих победа, без бриге.
Ti si bre neki težak pametnjaković, na svačiji post imaš odgovor i zamerke, pmisliće ljudi da si neki perfekcionista a ti si u stvari neka teška cepidlaka i licemer. Znaš kako kaž, *ko gubi ima pravo da e ljuti*, izvini ako sam te nečim uvredio, ili prozvao na neki način ali mislim da si ti neka zadrta osoba.
''Hare Krisna'' je pozdrav u Hinduističkoj veri i ima značenje poput našeg ''Pomoz Bog''. Trba da dosta toga učiš i čitaš SSSS-ovac.

Bobson

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Uto Nov 17, 2009 11:38 am

Bobson ::
Ti si bre neki težak pametnjaković, na svačiji post imaš odgovor i zamerke, pmisliće ljudi da si neki perfekcionista a ti si u stvari neka teška cepidlaka i licemer. Znaš kako kaž, *ko gubi ima pravo da e ljuti*, izvini ako sam te nečim uvredio, ili prozvao na neki način ali mislim da si ti neka zadrta osoba.
''Hare Krisna'' je pozdrav u Hinduističkoj veri i ima značenje poput našeg ''Pomoz Bog''. Trba da dosta toga učiš i čitaš SSSS-ovac.
Да ме познајеш, можда би и могао да судиш о мени. Лицемер, цепидлака и задрт? Laughing Образложи. Можда не видим какав сам. Ја нисам ништа изгубио, као што ни ви ништа нисте добили. Можда по неко радно место за вас и ваше и то је то. То што сам доживео морални пораз као Србин и православац, то је моја лична ствар.
Иначе, Харе Кришна је верска секта (огранак Хиндуизма) која је основана 1966. у Америци... Да ти даље не пишем пошто си начитан Very Happy Вероватно си то знао али, да ти само напоменем Wink
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Pomoz Bog

Počalji  Bobson Uto Nov 17, 2009 6:22 pm

Što se poznavanja tiče, možda te i poznajem, dosta sam ja ljudi upoznao a naročito te takve, svi ste vi fini i dobri, čovek na hleb da vas namaže, samo kada imate interes ili kada isti gubite. Nisi ti neki naivan tip, nasuprot, mislim da si jako inteligentan i da te u skorije mogu očekivati da i ti dodjes i nudiš se kao veliki ekspert koji je podržavao celu ovu stvar. Samo za juče i danas došlo ih je poprilično, čak su i mene iznenadili neki simpatizeri iz senke. koji se tek sada javljaju kao ''oni su celu stvar pomagali, ali nisu hteli da ih drugi vide''. Eto zato, zbog takvih koji nemaju muda ni hrabrost da javno kažu šta misle, nego svoje mišljenje iznose na forumima, iza skrivenih imena, ja sam u nedelju izašo i glasao. Zar još uvek nisi shvatio poentu cele ove stvari, ovih izbora, zašto smo mi ljude terali da izlaze na izbore i da glasaju za srbe, jer svako ko nije glasao on je na neposredan način dao podršku šiptarima, i da se mi nismo, svojski potrudili, već danas bi ti siptar bio u opštini i naglavačke bi izbacio Zvonka, sa svim svojim kompanjonima. Tako da ti prijatelju dobro razmisli ko je bio u pravu, mi koji smo terali ljude da glasaju ili ovi drugi.

Bobson

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty mlaka reakcija

Počalji  Neša Čanak Sre Nov 18, 2009 8:53 am

[justify]Prosto je neverovatna tako blaga i mlaka reakcija velikog vodje koja se svela na psovanje,pretnje otkazima i histerisanje u alkoholisanom stanju.U retkim trenucima kad je trezan ima veoma otežanu komunikaciju sa spoljašnim svetom.Pošto je nekim lokalnim političarima dodelio titulu Srećka Šojića,izgleda da je titulu Ozrena Soldatovića sačuvao za sebe.Bez obzira na suženu moć rasudjivanja shvatio je da su ovi izbori bili upereni protiv njega i njemu sličnih.
Na stotine puta je na sopstvenom primeru pokazao šta znači biti moralan,principijelan,kako uvek treba ispuniti data obećanja i ono što je najbitnije kako vaspitavati buduća pokolenja u srpskom i patriotskom duhu.
Nadamo se da će ga poslužiti zdravlje i jetra da istraje u antikampanji za drugi krug izbora za gradonačelnika.

Neša Čanak

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  Bobson Sre Nov 18, 2009 10:25 am

Posustaju, Neso, nisu ni oni toliko mocni kao nekad, vide i oni da im tlo izmice i da im se ljulja, nekima i od prekomerne doze alkohola, pa su u potpunosti izgubili konce. Dobro je to, sad ce oni uskoro da zakucaju ti isti kod nas, samo budi strpljiv. Vozdra, ja odoh da radim, posle visednevne pauze.javascript:emoticonp('Cool')

Bobson

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Sre Nov 18, 2009 11:23 am

Bobson ::Što se poznavanja tiče, možda te i poznajem, dosta sam ja ljudi upoznao a naročito te takve, svi ste vi fini i dobri, čovek na hleb da vas namaže, samo kada imate interes ili kada isti gubite. Nisi ti neki naivan tip, nasuprot, mislim da si jako inteligentan i da te u skorije mogu očekivati da i ti dodjes i nudiš se kao veliki ekspert koji je podržavao celu ovu stvar. Samo za juče i danas došlo ih je poprilično, čak su i mene iznenadili neki simpatizeri iz senke. koji se tek sada javljaju kao ''oni su celu stvar pomagali, ali nisu hteli da ih drugi vide''. Eto zato, zbog takvih koji nemaju muda ni hrabrost da javno kažu šta misle, nego svoje mišljenje iznose na forumima, iza skrivenih imena, ja sam u nedelju izašo i glasao. Zar još uvek nisi shvatio poentu cele ove stvari, ovih izbora, zašto smo mi ljude terali da izlaze na izbore i da glasaju za srbe, jer svako ko nije glasao on je na neposredan način dao podršku šiptarima, i da se mi nismo, svojski potrudili, već danas bi ti siptar bio u opštini i naglavačke bi izbacio Zvonka, sa svim svojim kompanjonima. Tako da ti prijatelju dobro razmisli ko je bio u pravu, mi koji smo terali ljude da glasaju ili ovi drugi.

Понављам, о мени можеш да судиш уколико би ме познавао.
Да сам ја хтео политички ангажман, ја бих сам направио странку и нашао начина да убедим већину да гласају за мене. На жалост, народом је лако манипулисати. Простије речено, мене нећеш препознати међу онима који ће ти прићи сад кад је твоја странка добила на изборима. Форум и јесте намењен за анонимну зајебанцију а, кад бих све вас видео по имену и презимену на овом форуму, ја бих окачио и слику Very Happy
Сви они који нису гласали у ствари нису дали легитимитет "Србима" који су се кандидовали, а ни шиптарима. Тако да, та твоја прича не пролази код оних који познају изборни систем.
Е сада, мене интересује шта ћете ви мудоње да промените? Дај ми конкретан пример? Шта је ваш програм? Ко ће, осим вас и ваших у одбору, да се запосли и шта ће да ради? Шта ћете то покренути за препород жупе и зар стварно мислите да ћете добити средства за такве ствари?
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  Stefan Sre Nov 18, 2009 11:44 am

Шта ћете то покренути за препород жупе и зар стварно мислите да ћете добити средства за такве ствари?
He he he, pa otkopaće i drugu stranu ulica, što sve opet spada u okviru strategije koja nosi parolu : NE PIJEM ! A koja se u SLS-u (na primer Laughing ) odavno ozbiljno spremala i za koju je već određen budžet albino rendeer . . . Vidi se da su profesionalci, znali ljudi da potrefe bas oko slava, kad je konzumiranje puste najintenzivnije drunken
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Čet Nov 19, 2009 12:55 pm

Хахаха Laughing Мудро збориш јуначе. Да не кажем делијо.
У то име, живи били па сменили Laughing
pobeda, i srecno Domqc
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  Stefan Čet Nov 19, 2009 5:08 pm

A zašto jedna čaša ? Suspect
Ako misliš iz flaša, onda može. cheers
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  demon Čet Nov 19, 2009 7:18 pm

Hahahaahaha... smešni ste. Vidi se da ste vas dvojica neke klinje koje misle da nešto znaju. Još mnogo će vode proteći Lepencom dok vas dvojica shvatite šta je život i kako se za svoj narod bori. Mi smo ljudi i nećemo vam zameriti što tako zborite, mladi ste i imate vremena, mi koji smo zašli u ozbiljnije godine ćemo se brinuti o vama, bez obzira da li imamo ili nemamo vašu podršku. A borba nije samo iz fotelje nego i na drugim mestima. Ja se za sve nas borim na tom drugom mestu i ne tražim zahvalnost ni od koga, bitno je da JA znam šta radim, za razliku od nekih u čijim smo rukama a koji nemaju vezu sami sa sobom Laughing Laughing Laughing .
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Čet Nov 19, 2009 8:17 pm

demon ::Hahahaahaha... smešni ste. Vidi se da ste vas dvojica neke klinje koje misle da nešto znaju. Još mnogo će vode proteći Lepencom dok vas dvojica shvatite šta je život i kako se za svoj narod bori. Mi smo ljudi i nećemo vam zameriti što tako zborite, mladi ste i imate vremena, mi koji smo zašli u ozbiljnije godine ćemo se brinuti o vama, bez obzira da li imamo ili nemamo vašu podršku. A borba nije samo iz fotelje nego i na drugim mestima. Ja se za sve nas borim na tom drugom mestu i ne tražim zahvalnost ni od koga, bitno je da JA znam šta radim, za razliku od nekih u čijim smo rukama a koji nemaju vezu sami sa sobom Laughing Laughing Laughing .
Е мој Демонко... Баш занимљиво како закључујеш. Поновићу још једном: кад овај форум постане јаван, можемо причати о томе ко је ко и ко је за шта заслужан. Човек зађе у озбиљније године онда када схвати и проживи - доживи неке ствари у животу, а не када календарски остари. Познајем много будала старијих од мене Laughing Да сам ја у фотељи, зар стварно мислиш да бих се заносио по форумима? Не Демоне, и ја делим, условно речено "теренску" судбину као и многи у жупи. А ствари за које се ја борим ће тек да изађу на видело. И ето, још једна особина нам је заједничка: и ЈА знам шта радим cheers А о нашим подвизима и достигнућима ће причати неки нови клинци, као једини компетентни за тако нешто. У здравље
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  demon Čet Nov 19, 2009 8:24 pm

O mojima se već priča Cool
Uzdravlje Very Happy
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Čet Nov 19, 2009 8:28 pm

Хехехе, насмејао си ме, признајем Laughing И о мојима се одавно прича али, некако ми то не држи воду док не уђе у неки уџбеник или док бар не доспе у неку озбиљну ТВ емисију. Наши људи заборављају брзо. Још кад пију, ко што пију...
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  Stefan Čet Nov 19, 2009 9:33 pm

Hahahaahaha... smešni ste. Vidi se da ste vas dvojica neke klinje koje misle da nešto znaju. Još mnogo će vode proteći Lepencom dok vas dvojica shvatite šta je život i kako se za svoj narod bori. Mi smo ljudi i nećemo vam zameriti što tako zborite, mladi ste i imate vremena, mi koji smo zašli u ozbiljnije godine ćemo se brinuti o vama, bez obzira da li imamo ili nemamo vašu podršku. A borba nije samo iz fotelje nego i na drugim mestima. Ja se za sve nas borim na tom drugom mestu i ne tražim zahvalnost ni od koga, bitno je da JA znam šta radim, za razliku od nekih u čijim smo rukama a koji nemaju vezu sami sa sobom Laughing Laughing Laughing .

Poštujem starije i ne gradim se pametnijim (što su, duša valja dve različite stvari)....
Al u ovom slučaju ti si samo stariji(a) ......
P.S. Izvini na ovom ispadu nepoštovanja, neće se ponoviti, ali ako mi dokažeš da nisi žensko, jer izjava
bitno je da JA znam šta radim
me neodoljivo podseća na žensku pamet, još s' obzirom na to da u političkim situacijama NIKO NIKAD (od vas sitnijih riba pogotovu) ne može biti siguran u ispravnost svog postupka !
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Pozdrav svima...

Počalji  Bobson Pet Nov 20, 2009 1:42 am

Pozdrav svima, da vam se javim i ja ponovo, da neko ne bi reko da sam se uplašio, kritika i polemisanja. Vidim da ovo postaje sve zanimljivije i da se priča širi iz dana u dan. Lepo je to, što se i na ovaj način ''družimo'', komuniciramo i po malo provociramo i peckamo. Vidim da se neki primaju i da svoje elaborate podrobno pripremaju i pedantno pišu. To je za svaku pohvalu i čovek prosto da poželi da vam čestita na uloženom trudu. Vidim, kroz ove postove da ljudi koji se javljaju nisu neki, nepismeni i bezveznjakovići, već nasuprot.Lićno bih hteo da se ovde još više ljudi uključi i da se polemiše i o drugim temama a ne, samo o izborima. Nadam se da će biti još nekih tema i pametnih predloga o kojima bismo mogli da razglabamo i polemišemo. Ako, nizbogčeg drugog, onda da svoje retoričke sposobnosti podignemo na veći nivo. Pozdrav za, SSSS-ovca, daj i ti predloži nesto pametno i korisno, možda i mi ostali nešto naučimo.

Bobson

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Pet Nov 20, 2009 9:41 pm

Bobson ::Pozdrav svima, da vam se javim i ja ponovo, da neko ne bi reko da sam se uplašio, kritika i polemisanja. Vidim da ovo postaje sve zanimljivije i da se priča širi iz dana u dan. Lepo je to, što se i na ovaj način ''družimo'', komuniciramo i po malo provociramo i peckamo. Vidim da se neki primaju i da svoje elaborate podrobno pripremaju i pedantno pišu. To je za svaku pohvalu i čovek prosto da poželi da vam čestita na uloženom trudu. Vidim, kroz ove postove da ljudi koji se javljaju nisu neki, nepismeni i bezveznjakovići, već nasuprot.Lićno bih hteo da se ovde još više ljudi uključi i da se polemiše i o drugim temama a ne, samo o izborima. Nadam se da će biti još nekih tema i pametnih predloga o kojima bismo mogli da razglabamo i polemišemo. Ako, nizbogčeg drugog, onda da svoje retoričke sposobnosti podignemo na veći nivo. Pozdrav za, SSSS-ovca, daj i ti predloži nesto pametno i korisno, možda i mi ostali nešto naučimo.
Поздрав Бобсоне. Ето, као што видиш ја по нешто додам и у рубрици Култура. Жао ми је што не могу више времена да одвојим за ову зафрканцију али, како кажу наши: ваља од нешто да се живи, да га јебем Very Happy И поред посла и других обавеза, неће ми бити тешко да се прикључим, односно, да дам своје мишљење на сваку тему. Иначе, што се мог труда тиче кад су постови у питању, потребно ми је онолико времена колико ми треба да искуцам текст. Без пређашњих дубоких мисли clown
А, иде викенд па ће свакако бити и више него довољно времена за нове теме, постове, провокације и сл. afro
У праву си, дружимо се на овај начин. Чак се и волимо I love you Да, да. Јер, ко што нама не би било интересанто без вас, тако и вама није интересантно без нас afro
Још остаје да почнемо да се поштујемо. А, чекам да вас видим на делу Wink
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  Bobson Pet Nov 20, 2009 9:52 pm

CCCC ::
Bobson ::Pozdrav svima, da vam se javim i ja ponovo, da neko ne bi reko da sam se uplašio, kritika i polemisanja. Vidim da ovo postaje sve zanimljivije i da se priča širi iz dana u dan. Lepo je to, što se i na ovaj način ''družimo'', komuniciramo i po malo provociramo i peckamo. Vidim da se neki primaju i da svoje elaborate podrobno pripremaju i pedantno pišu. To je za svaku pohvalu i čovek prosto da poželi da vam čestita na uloženom trudu. Vidim, kroz ove postove da ljudi koji se javljaju nisu neki, nepismeni i bezveznjakovići, već nasuprot.Lićno bih hteo da se ovde još više ljudi uključi i da se polemiše i o drugim temama a ne, samo o izborima. Nadam se da će biti još nekih tema i pametnih predloga o kojima bismo mogli da razglabamo i polemišemo. Ako, nizbogčeg drugog, onda da svoje retoričke sposobnosti podignemo na veći nivo. Pozdrav za, SSSS-ovca, daj i ti predloži nesto pametno i korisno, možda i mi ostali nešto naučimo.
Поздрав Бобсоне. Ето, као што видиш ја по нешто додам и у рубрици Култура. Жао ми је што не могу више времена да одвојим за ову зафрканцију али, како кажу наши: ваља од нешто да се живи, да га јебем Very Happy И поред посла и других обавеза, неће ми бити тешко да се прикључим, односно, да дам своје мишљење на сваку тему. Иначе, што се мог труда тиче кад су постови у питању, потребно ми је онолико времена колико ми треба да искуцам текст. Без пређашњих дубоких мисли clown
А, иде викенд па ће свакако бити и више него довољно времена за нове теме, постове, провокације и сл. afro
У праву си, дружимо се на овај начин. Чак се и волимо I love you Да, да. Јер, ко што нама не би било интересанто без вас, тако и вама није интересантно без нас afro
Још остаје да почнемо да се поштујемо. А, чекам да вас видим на делу Wink

Svaka čast za postove iz kulture, daj bože da je još ljudi kao što je bio, njegova svetost Patrijarh Pavle,de bi nam bio kraj. Međutim, zna da mi zasmeta to što se mi uvek setimo i vidimo koliko nam nešto vredi, tek onda kada to izgubimo. Nadam se da se nisi uvredio zbog malih provokacija, čisto da bi bilo interesantnije. Ja sad odoh na slavu, pa sa ostovima nastavljamo, sutra.

Bobson

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Sub Nov 21, 2009 12:54 am

Незадовољство је мотор промена. Док има људи који се буне, ствари се могу мењати на боље. Биће опасно кад не буде било бунта.
А за провокације, ту смо Surprised
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  demon Sub Nov 21, 2009 5:04 pm

A ja bih kao najstariji ovde (definitivno) i verovatno najiskusniji sebi dao za pravo da kažem i apelujem da prekinemo sa provokacijama, svi smo mi ljudi i svi smo Šarplaninci ( ja sebe tako nazivam, a ako me neko uporedi sa psom neću se uvrediti jer je pas Šarplaninac jedna jako plemenita, jaka i odana životinja).
Meni se čini da je jako pametnije i bolje da svi predlažemo nešto "pametno" i da na tome radimo, svako onako kako može.
Ti CCCC imaš nik koji poziva na SLOGU a čini mi se da u postovima baš i nije tako. Ajde da malo loptu spustimo na zemlju, videli smo i sami da su ljudi ipak izašli na izbore, vidimo da je bolje imati Srbina nego šiptara i nemojmo da se inatimo, inat nas nikuda neće odvesti, možemo samo i dalje da se razjedinjujemo.
Lako je kontrirati i svađati se ali je hrabro, pametno i ljudski složiti se sa nekim i popustiti.
Ipak moramo nekome prepustiti da nas predstavlja, znam da bi svako voleo tu čast ali ne možemo je svi imati. Ja sam se s tim pomirio i doneo odluku da podržim Srbina.
Znam da ćete pomisliti da sam dosadan sa izborima ali sa tom temom je sve počelo i želim da samo skrenem pažnju da još nije sve gotovo i da pobeda nad šiptarima nije konačna, tek predstoji drugi krug koji je bitniji od prvog.
Nema opuštanja, opustićemo se posle 13. decembra.
A do tada idemo na neke nove teme u drugim sekcijama.
Pozdrav svima, i CCCC nemoj da misliš da sam ljut na tebe ili bilo koga zbog postova, poštujem tuđe mišljenje i lepo je ponekad čuti kritiku na svoj račun i naravno čuti drugačija mišljenja.
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  CCCC Pon Nov 23, 2009 12:36 am

Све ове препирке већ полако губе смисао. Слога, у праву си, је нешто што је српском народу преко потребно. А посебно народу у жупи. Тачно, људи су самовољно (без обзира на мотивацију) изашли на изборе. Остаје да се види на шта ће све то да испадне. Има много паметних ствари које се могу урадити а да не буду политички обојене. Проблем је, бојим се, у недостатку воље. А и добрим делом у незаинтересованости, уколико не постоји материјална корист. Како и где освестити омладину? Како их извући из задимљених кафића и како их убедити да се не трују штампом као што је СКАНДАЛ и музиком из ГРАНД продукције? Хоће ли ови наши а њихови то покушати? Бојим се да неће. Како ће жупа опстати без здраве омладине која би требало да ствари мења на боље? Кад видим да такви програми дођу на дневни ред, променићу мишљење што се тиче избора и целе те зајебанције.
До тада, вољан сам и оран да на свој начин, у свом окружењу мењам ствари на боље и да будно пратим све будуће злоупотребе нових власти. А како Срби нису имуни на корупцију, злоупотреба ће бити у изобиљу.
Иначе, нисам схватио лично ниједну провокацију. Надам се да смо око тога истомишљеници.
У здравље.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

pobeda, i srecno Empty Re: pobeda, i srecno

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu