ŠTRPCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALI FUDBAL U ŠTRPCU

5 posters

Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  mrdjinac Pon Nov 16, 2009 11:53 pm

Mogli bi se prisetiti nekih igrača malog fudbala iz Štrpca koji su svojevremeno harali kosovom.
Namestimo listu 10 najboljih igraca.
1. Jova
2. Puća
3. loli
4.Bubi (moja malenkost)
5. Čutura
6. Taša
7. Miki
8. Ljuba pas
9. Krnja
10. .........
mrdjinac
mrdjinac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 62
Lokacija : Beograd-Grocka

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Uto Nov 17, 2009 1:08 am

Zaboravio si Micu bolovanca Smile Smile Smile,naljuti ce se,stava ga bar kao zamenu Smile
Zar je ljuba pas igrao fudbal?????????
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  mrdjinac Sre Nov 18, 2009 7:50 pm

Kako nije igrao, kad je bio trezan igrao super.
Kad smo bili na republicke olimpiske igre mislim da su prva sedam bila:
Zare(golman), Cutura, Tasa, Ljuba pas, Puca, Jova i Bubi.
Rezerve bile :Miki,Dasa iz Bitinje,jedan iz Jazince i mslim Bogi Disin.
Za divno cudo Mile Redzin nije bio mada sam sa njim jako dobar al Jova nije hteo da ga stavi u ekipu.
mrdjinac
mrdjinac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 62
Lokacija : Beograd-Grocka

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  mrdjinac Sre Nov 18, 2009 7:55 pm

Sto se tice Mice bolovance on igrao ali ne toliko koliko je igrala ova generacija ,mada se Milko puca brzo povuko jer ga godine malo pritisle.Zaboravio sam i Krnja (Ljubisa Racicevic) bio sa nama i bio izuzetno dobar golman.
mrdjinac
mrdjinac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 62
Lokacija : Beograd-Grocka

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  demon Sre Nov 18, 2009 10:10 pm

Stare dobre Radničke igre, kakve su to ekipe bile, uvek se kosio inex sa fabrikom, i Slaviša Vule je igrao dobro, ali je bio bolji u trčanju Very Happy A da ne zaboravimo, Mrdjince je uvek imalo dobru ekipu, i uvek nastupalo nezavisno a uvek bilo u vrhu. Caki, ti Bubi, Bubi Velka, Krnja je branio i za fabriku a ponekad i za Mrdjince, Žarko Kikera, Dojko, Žarko Mana, Rade Cavkin...
Eeeeeee.... Stara dobra vremena!!!!
Tek sad vidim koliko sam mator!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  mrdjinac Sre Nov 18, 2009 10:36 pm

Secam se utakmice Mrdjince-Strpce (ja sam do tada igrao za Strpce pa sam za taj turnir preso za Mrdjince) a Strpce u najboljem sastavu golman Zarko,Tasa,Cutura,Jova i Bogi Disin. Bila puna skola a Mrdjince igralo u dresovima fabrike golman Krnja,Caki.Bubu Velikin,Moj kum Rade Caukin,Slavisa Vuletov i pokojni Gecko bog dusu da mu prosti. Dobijemo ih sa 2-1 Jova hteo da poludi, nije hteo posle da me zove da igram za Strpce 2 do 3 turnira.
mrdjinac
mrdjinac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 62
Lokacija : Beograd-Grocka

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  Merlin Čet Nov 19, 2009 1:35 pm

Bila su vam to lepa vremena imali ste mladost i radost.Tada se ako nista drugo,igrao fudbal s jednim ciljem i taktikom,DATI GOL PROTIVNIKU,dok se danas igra POVREDITI PROTIVNIKA.
Ja ta vremena ne pamtim jer sam bio suvise mlad.
Vi cete bar nesto lepo pamtiti u zivotu i imati cega da se secate,a ujedno i prepricavati dogodovstine iz mladosti svojoj deci,unucima...
Sta ce ova mladost pricai svojoj deci,u ovom hodniku fiksao sam se toliko i toliko puta,u ovom sam duvao itd...
Trebalo bi da bude sto vise sportskih desavanja da bi se ova mlados sklonila sa ulice i kompjutera.Bili bi veci prijatelji i mnogo raspolozeniji,jer bi svu negativnu energiju ispraznili na lopti.
Merlin
Merlin
Admin

Broj poruka : 23
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  demon Čet Nov 19, 2009 7:30 pm

A sećaš li se Bubi koliko je klubova dolazilo i tražilo učešće na fudbalskom turniru?
Igrala se i košarka, rukomet, odbojka... trčanje, skok u dalj, bacanje kugle s ramena, gađanje iz vazdušne puške, i uvek najomiljenije i najsmešnije - vučenje konopca. I da ne zaboravim da pomenem, u mnogim su disciplinama nastupale i žene.
Kako je školsko dvorište bilo puno, cela Župa je dolazila u Štrpce ali tad se nije navijalo "po selima" nego svako za svoju firmu. Bilo je sportskog duha a ne pljuvanja i vređanja kao sada.

A sad mi pade na pamet, kako je školsko dvorište lepo izgledalo sa svim onim topolama ukrug...

Majku mu, da mogu jedno 25 godina da se podmladim...
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  mrdjinac Čet Nov 19, 2009 7:48 pm

Tada smo i iz Strpca isli za Bgd. da gledamo utakmice a sada sam preko 10 god. tu i na nijednu utakmicu nisam otiso. Nego da se ne udaljavamo od sporta jer ovo ce skrenuti u drugom pravcu o kome posle svega sta se dogodilo i sta se sada radi ne bismo ja mislim svi mi koji volimo sport zeleli da komentarisemo.
mrdjinac
mrdjinac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 62
Lokacija : Beograd-Grocka

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  mrdjinac Čet Nov 19, 2009 7:50 pm

Merlin ::Bila su vam to lepa vremena imali ste mladost i radost.Tada se ako nista drugo,igrao fudbal s jednim ciljem i taktikom,DATI GOL PROTIVNIKU,dok se danas igra POVREDITI PROTIVNIKA.
Ja ta vremena ne pamtim jer sam bio suvise mlad.
Vi cete bar nesto lepo pamtiti u zivotu i imati cega da se secate,a ujedno i prepricavati dogodovstine iz mladosti svojoj deci,unucima...
Sta ce ova mladost pricai svojoj deci,u ovom hodniku fiksao sam se toliko i toliko puta,u ovom sam duvao itd...
Trebalo bi da bude sto vise sportskih desavanja da bi se ova mlados sklonila sa ulice i kompjutera.Bili bi veci prijatelji i mnogo raspolozeniji,jer bi svu negativnu energiju ispraznili na lopti.


Jako lep komentar,i stvarno je sada strasno sta se sve desava pa i po NASEM STRPCU.
mrdjinac
mrdjinac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 62
Lokacija : Beograd-Grocka

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty A gde je Jažince?

Počalji  Dejan Trajkovic Čet Apr 08, 2010 4:55 pm

Čitajući i gledajući ne mogu da se načudim da niko nije pomenuo da se i u Jažincu igrao dobar mali fudbal. Dva igrača ne mogu a da se ne spomenu, Dragan Trajković-Daga i Bore Pitka, koji su sa mlađom generacijom od sebe gde su bili Filipović Nebojša, Nešić Žarko, moja malenkost Dejan Trajković kao i još jedno ime koje nesmemo zaboraviti Ljubiša-Lajka, i na golu Cvetko-Ceka Pećanac. Smile Ta ekipa Jažinca je po mišljenju starijih poznavalaca malog fudbala u našoj Župi igrala jako kvalitetan i dobar fudbal. Ne smem a da nespomenem štrpčanskog zeta Porku, koji bi me ubio da ga nisam spomenuo.
Dejan Trajkovic
Dejan Trajkovic

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

MALI FUDBAL U ŠTRPCU Empty Re: MALI FUDBAL U ŠTRPCU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu