ŠTRPCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori 15. Novembra

+2
pristina
Zmaj ognjeni vuk
6 posters

Ići dole

Da li treba izaci na izbore 15. Novembra?

Izbori 15. Novembra I_vote_lcap67%Izbori 15. Novembra I_vote_rcap 67% 
[ 8 ]
Izbori 15. Novembra I_vote_lcap17%Izbori 15. Novembra I_vote_rcap 17% 
[ 2 ]
Izbori 15. Novembra I_vote_lcap16%Izbori 15. Novembra I_vote_rcap 16% 
[ 2 ]
 
Ukupno Glasova : 12
 
 

Izbori 15. Novembra Empty Izbori 15. Novembra

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Sub Okt 31, 2009 12:42 pm

Sta mislite da li treba izaci na kosovske izbore zakazane za 15 Novembar?
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  pristina Ned Nov 01, 2009 10:55 pm

Ne ttrbate izac na izbor,posle cemo mi da dodemo i da vrsimo vlast Smile

pozdrav iz Pristina

pristina

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  peraKOJOT SUPERgenije Čet Nov 12, 2009 4:05 pm

MISLIM da trebamo izaći, oni koji govore suprotno- NE RAZMIŠLJAJU.

peraKOJOT SUPERgenije

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.11.2009
Lokacija : ŽUPA

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 1:44 am

Ни случајно!

Изаћи на изборе и успротивити се директној одлуци комплетне српске владе представља лудост. Пардон, глупост. То би уједно значило да се одричемо своје државе и да ћемо се инфилтрирати у шиптарске институције зарад ситних интереса и незаслужених политичких позиција. Преведено, признаћемо да је Косово независна држава.

А остаје да се види како ће проћи сви они који се оглушавају о апеле из матице.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  peraKOJOT SUPERgenije Pet Nov 13, 2009 4:43 pm

Gosn CCCC nemoj koristiti ulicnoradikalsku retoriku vec reci precizno i argumentovano da se moze i utvrditi da to sto ti govoris jeste istina i ima utemeljenje u pravu i sto je jos bitnije zdravom razumu (ova dva skoro uvek idu zajedno). Te tvoje konstatacije nevode nikud i nedaju jasno obrazlozenje tvom pozivu na bojkot.
Pozdrav iz Zupe.

peraKOJOT SUPERgenije

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.11.2009
Lokacija : ŽUPA

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 5:28 pm

Нисам сигуран каква је то уличнорадикалска реторика али, нема везе. Ја јесам за радикалне промене у земљи иако нисам за радикале Very Happy
Односно, никоме нећу дати свој глас чак ни на српским изборима. Што се тиче ових наших локалних, ај ми чика Перо геније објасни, ко је по твом мишљењу компетентан да заступа интересе народа? Ко са листе? Каква ће то нова радна места бити и где ће да их измисле? Фазон, ја сам финансијски инспектор и имам 3 асистента који су заједно образовани као просечан средњошколац.
Јел нам то треба? А све уз признавање шиптарских институција.
Хајде ми, онако народским речником објасни, леба ти.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  Stefan Pet Nov 13, 2009 8:23 pm

Исто му се вата . . . Опет ће поштени да испадну rendeer . . . а ови други да испадну king
aj u zdravlje junaci
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  Stefan Pet Nov 13, 2009 8:40 pm

Ja sam onaj % što je za ne znam Wink
P.S. Jedva čekam ! bounce
ај у здравље јунаци . . .
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Pet Nov 13, 2009 9:47 pm

Delijo, ti si ovde najmudriji Smile Smile Smile
@ SSSS u pravu si sto kazes da ne treba izaci na izbore,ali ako malo dublje posmatras sve to svakako ce se uvek naci neki mali broj ljudi koji ce zarad nekih interesa ucestvovati u svemu tome,i oni ce bez icije podrske (mislim na glasace) ipak doci do nekih funkcija jer to odgovara "Vladi Kosova" zbog multnietnicnosti i svega toga...
Najbolje bi bilo kad niko ne bi izasao ali posto ce se neko uvek naci mozda je bolje masovno izaci na izbore i izabrati LEGITIMNE predstavnike nego da se sa nekoliko stotina glasova dobija vlast..........
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 11:05 pm

Zmaj ognjeni vuk ::
Najbolje bi bilo kad niko ne bi izasao ali posto ce se neko uvek naci mozda je bolje masovno izaci na izbore i izabrati LEGITIMNE predstavnike nego da se sa nekoliko stotina glasova dobija vlast..........
Ова ти је на месту али, свеједно, мислим да није паметно изаћи. Ова хегемонија не може трајати у недоглед. А кад ће рачуни да се своде, не верујем да ће било ко да заборави све глупости наших приучених политичара. Наравно, не мислим да они који гласају треба да одговарају за било шта али, они који заговарају гласање, свакако.
Мислим да не треба прихватити ово што се нуди као нужно зло. Нека се зло дешава поред нас па кад се отвори архив (а поуздано знам да ту стоје чак и казне за превоз), нека свако одговара за своје глупости.
Зар стварно сматраш да ће било који српски план бити спроведен у дело, сем ако директно не одговара неком дугорочном шиптарском плану?
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Pet Nov 13, 2009 11:31 pm

U ovoj nasoj jadnoj zemlji nazalost neki nisu odgovarali za mnogo vece stvari pa ne verujem da ce se ista sada promeniti.

Ali zato mi mozemo da pratimo njihov rad i ucinak kroz vreme,bar ce to biti lako i uocljivo...

Зар стварно сматраш да ће било који српски план бити спроведен у дело, сем ако директно не одговара неком дугорочном шиптарском плану?
Srpski plan Smile Smile to nazalost ne postoji na nivou zemlje a kamoli kod nas.Tako da nista ne ocekujem....
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 5:07 pm

Истина... План не постоји од 1355. на овамо. No

Него, ево мало старих информација које сам заборавио да поменем:
Свака оформљена странка која има свој статут, план и програм, одборнике итд. добија од Косовског буџета 70.000€!!! Наравно, тај буџет је предвиђен за маркетинг и кампању.
Па и није чудо што се људима у жупи глас плаћа од 10-50€.
Izbori 15. Novembra Korupcija
Наравно, остаће довољно за зимовање, летовање, егзит, гучу... Али, намеће се питање да ли ће (пошто се глас плаћа) изаћи више гласача него што их има на бирачком списку Question lol!
Izbori 15. Novembra Korupcijaseenoevilk
Остаје да се види Wink
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  demon Sub Nov 14, 2009 6:11 pm

Pa, kad bi država Srbija imala bar malo uvida u ono što njeni legitimni predstavnici ovde rade, odavno bi trebalo da ih pohapsi i javno strelja. Oni troše pare države Srbije i grade sebi kuće a narodu šipak, a ljudi koji će sada doći na vlast, barem će trošiti novac evropske unije Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 6:18 pm

Имају они увид јер они те паре шаљу. На жалост свих нас, легитимни представници то не би могли да раде без државе. Али, шта да се ради, каква је - таква је, за сад бољу немамо. А даће Бог здраве памети па ће се рачуни лако свести.
Немам ја ништа против да се Европи узму паре, ако би се пројекти реализовали без личног интереса. Проблем је што се обмањује народ око правих разлога политичког ангажмана. Прави разлог - лак приступ новцу drunken
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  demon Sub Nov 14, 2009 9:05 pm

Ne znam samo kako se danas išta može postići bez novca. Majku mu, niko više ne daje na bonove Very Happy
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  demon Sub Nov 14, 2009 9:07 pm

A da, zaboravio dam da komunalno preduzeće pravi ugovore na 30 godina otplate za izgradnju kuća. Baš lepo, i lepo što su krenuli od predsednika, samo se nadam da će njihov direktor kao pravi patriota omogućiti svim građanima iste uslove i da neće nikog odbiti Very Happy
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  CCCC Ned Nov 15, 2009 12:39 am

demon ::Majku mu, niko više ne daje na bonove Very Happy
Наравно, нико не даје на бонове What a Face А зар не би требали да имате плату за позиције, а да новац који добијете из буџета искористите за пројекте? Или ћете почети да правите - дограђујете куће као оне које највише пљујеш? affraid
Нешто ми се чини да ће почети да се возе добри аутомобили ако избори добро прођу... Да вас бар тако препознамо. Или нова бицикла, бордови, скије...
Е Демоне, на крају ћеш испасти исти ко они које пљујеш Twisted Evil
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  demon Ned Nov 15, 2009 12:49 am

Pobrkao si lončiće, ja nikako ne mogu da ispadnem kao oni, niti sam niti ću biti u poziciji. Moj posao je nešto sasvim treće, ja za razliku od svih ovde imam rezultate, neću o tome da pričam jer nema potrebe za time. Bogu hvala mene niko ne psuje ni pljuje a niti će jer im neću dati povoda. Čist sam u svakom pogledu. A to što neko misli da sam i ja deo ove kampanje ili čak me i prozivate da sam sa nekima na listi, ili imam nekoga, grdno se varate. Kad prođu izbori, ako se izborimo da Srbin uzme vlast a ne šiptari, pa kad onda podržim inicijativu da se vlast koja je ispred Srbije smeni i protera, tad ćete sazmati ko sam, a do tada, lepo je što vas držim u zabludi. Čak je možda trebalo i da uzmem nick voja, pomislili bi da sam šešelj ili koštunica (namerno pišem njihova prezimena malim slovima jer su "mali" ljudi).
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  CCCC Pon Nov 16, 2009 1:49 am

Не правим ја претпоставке на основу твог надимка да ли си или нису у некој странци. Стекао сам такав утисак а и осећај ме не вара. Што се тиче целе те зајебанције, убеђен сам да имаш неко ангажовање у странци, или бар неко из твоје уже фамилије. Но, није битно.

Данас су се десиле две велике несреће:

1. Остали смо без духовног вође, нашег патријарха Павла и
2. Срби у жупи су изашли на изборе...

Ко што укопојени партијарх рече: "Чувајте се нељуди али се много више чувајте да и сами не постанете такви".

Тако да, остајем човек до даљњег!
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 15. Novembra Empty Re: Izbori 15. Novembra

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu