ŠTRPCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

+12
Pravoslavac
Despot
CCCC
peraKOJOT SUPERgenije
Neša Čanak
sarplaninac
Merlin
Zmaj ognjeni vuk
Bobson
pristina
demon
tajnik
16 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  tajnik Ned Nov 01, 2009 3:27 pm

NARODE SIRINICKE ZUPE! NE NASEDAJTE NA POZIVE SIPTARSKIH PLACENIKA. IZBORI ZA SIPTARSKU OPSTINU SU NEPOTREBNI SRBIMA JER MI SMO NA IZBORE IZASLI I IZABRALI VLAST. OVI IZBORI SLUZE SAMO POJEDINCIMA KOJI SU DOBILI VELIKE PARE DA FORMIRAJU SIPTARSKU VLAST I ISTERAJU SRPSKE INSTITUCIJE. POSLE IZBORE NJIH CE ODBACITI KAO POCEPANE KRPE, ALI CE OSTATI SIPTARSKA VLAST KOJA CE NAS ZA KRATKO VREME PROTERATI.
NA ZABORAVITE DA DRZAVA SRBIJA FINANSIRA OKO 4000 GRADJANA (PLATE, PENZIJE, MINIMALCI, SOCIJALNA, ZDRAVSTVENA, PENZIONA ZASTITA. STA BI MI BEZ OVIH INSTITUCIJA? KOLIKO GODINA BI OPSTALI BEZ OVIH PRINADLEZNOSTI?

SA DRUGE STRANE, POGLEDAJTE LJUDE NA SIPTARSKIM LISTAMA: BORZA, PEPI, KOSKA, DJEDJA, MARKO UBICA, DITRIH, JOVA SUMAR, IVICA GRBA, BRACA I NJEGOV BRAT...... 

STOP IZBORIMA - NASA ZEMLJA JE SRBIJA - NIKAD SIPTARSKO KOSOVO

tajnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty dezinformacija

Počalji  demon Ned Nov 01, 2009 9:09 pm

Totalne gluposti i neistina!
Svaki normalan građanin Sirinićke župe je svestan šta izbori koji dolaze znače za nas. Gospodo kvazipatrioti koji ste se na račun države Srbije napunili, kupili kuće i stanove da prvi pobegnete odavde, prodali imanja a Srbija vas nagrađuje direktorskim pozicijama za tu izdaju, shvatite da vi niste nikakve patriote i da činite samo zlo za ovaj jadni i napaćen narod. Ali, dani su vam odbrojani.
Svi smo videli kako su prošli izbori i kakvi su nam retardirani ljudi posle tih nazovi srpskih izbora došli na vlast. Svi zajedno nemaju dva razreda škole, totalno nepismeni. Vidimo šta su za ove dve godine uradili. Prave trotoare i parking da bi šotki bolje radila pumpa i motel.
Ostavili su nas bez struje 35 dana jer su nesposobni da pregovaraju. Ali zato su kafane jako zadovoljne, prave dobre cehove naši nepismeni političari.
Predstojeći izbori su bitni za Srbe u Župi jer ako mi ne izađemo doći će nam šiptar na mesto predsednika pa ćemo onda najebati. Svaka budala zna da će on postavljati predsednika suda, komandira policije, da će odlučivati o svemu. Šta nam vredi što se pozivamo na Srbiju ako nam šiptar dođe na vlast? Gde je Srbija svih ovih godina dok nas ubijaju, kidnapuju, pljačkaju, kažnjavaju, ostavljaju bez struje? Zar niste svi Vi do juče pripadnike KPS policije nazivali izdajnicima? Te iste ljude je Srbija stavila na platni spisak. Kao i ljude iz kosovske opštine, iz suda... A Dinko Cilicojka? Radio 98. za OSCE a onda za kosovsku opštinu a sada je veliki patriota i Srbija ga plaća.
O čemu mi ovde pričamo?
Zapamtite svi, izdajnici će biti oni koji ne izađu jer mi ne glasamo za parlament nego za lokalnu vlast. A ako malo ljudi imaju mozga shvatiće da je bolje imati srbina nego šiptara za predsednika opštine.
I nemoj da širite dezinformacije jer ni Jova, ni Ditrih ni Grba nisu ni na jednoj listi. I nemojte ljude nazivati pogrdnim imenima, svi se ovde znamo, i zato... budimo kulturni i ajde da bar jednom zajedno i pametno odradimo nešto za ovaj narod.
Izađimo i neka SRBIN pobedi, ovo je nešto o čemu mi ne odlučujemo, neko je umesto nas odlučio i zato dajte da opet ne ispadnemo ovce, zar nam deset godina nije bilo dovoljno da naučimo lekciju, i dokle god se delimo na ove i one nećemo uspeti ni u čemu.
Moramo ZAJEDNO da krenemo napred!!!!!
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  pristina Ned Nov 01, 2009 10:57 pm

Ne ttrbate izac na izbor,posle cemo mi da dodemo i da vrsimo vlast Smile

pozdrav iz Pristina

pristina

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Komentar

Počalji  Bobson Uto Nov 03, 2009 1:49 pm

Pozdrav svim ucesnicima na ovom forumu, i nadam se da ce ih biti jos vise i da ce se ljudi malo aktivnije ukljuciti u celu ovu pricu oko izbora i svim drugih problemima u Štrpcu. Koliko vidim lakše je ljudima da pisu ovako tajno i kada se kriju iza raznih šifrovanih imena, jer valjda nemaju hrabrosti da to svoje mišljenje kažu javno. Hteo bih da prokomentarišem poruku ''tajnik''-a,koji je bas protiv lokalnih izbora, i koji baš voli da vređa i blati po ljudima. On navodi kako su to šiptarski izbori i kako ne bi trebalo da srbi izađu na te izbore i kako će ljudi koji su se kandidovali pokrasti i prodati Štrpce i građane istog. Ja ću ga samo podsetiti da su isti ljudi koje on štiti i u čije ime verovatno piše sve ovo baš ono o čemu on i govori '' lopovi ,prevaranti, alkoholicari i ko zna sta još''. Piše da oko četiri hiljade srba prima novčane nadoknade iz Srbije, ali mu ja kažem da u Štrpcu živi deset hiljada Srba, a od te četiri hiljade su pola u bliskom srodstvu. (muževi i supruge, očevi i sinovi i td.). Tako da pitam ovog ''tajnika'' šta da mi ostali radimo i od čegada živimo? Nismo mi protiv Srbije jer ti Srbiju ne voliš više od mene, ali ti tu istu Srbiju muzeš kao seosku ovcu i braniš je samo zato što od nje imas korist a ne zato što si nacionalista i patriota. Podsetiću te još ovo da su najveće srpske patriote prodale pola vikend naselja i da ti isti još uvek primaju velike plate iz Srbije.
Uzgred da ti objasnim ''tajnik'' je Hrvatska reč za sekretara, sekretaricu. kad se već propagiraš kao ''srpski patriota'' barem piš i govori Srbski. javascript:emoticonp('lol!')

Bobson

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Uto Nov 03, 2009 2:20 pm

Pozdrav svima,
Mislim da treba izaci na izbore.Naime,mi smo suvise mali i bespomocni da bi ista promenili na nekom visem nivou.Sad nazalost sami sebi stvaramo problem i na lokalnom nivou gde mozda mozemo da uradimo nesto kako bi sebi olaksali zivot!!!
Posto ce se uvek naci neko ko ce ucestvovati i pored toga sto Srbija to ne preporucuje najbolje je da se masovno izadje na izbore i tako izaberu LEGITIMNI predstavnici!!!!
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Uto Nov 03, 2009 11:45 pm

Merline, samim tim što budući gradonačelnik imenuje tri osobe kao kandidate za komandira policije i predsednika suda, on DIREKTNO odlučuje ko će biti. Naravno da će šiptar predložiti tri njegova čoveka ili dva i jednog našeg "izdajnika" kog Priština neće sigurno prihvatiti. Toliko o direktnom ili indirektnom.
Da se razumemo, ja sam Srbin, slavim Slavu, krstim se, Pravoslavac sam, pričam srpski... Nikada se neću odreći toga da sam Srbin, i nikada neću reći da su Srbi loši. Naprotiv, mi smo najbolji narod ali imamo problem što dva Srbina imaju tri različita mišljenja o bilo kojoj stvari. E kad jednom shvatimo da moramo da budemo ZAJEDNO, onda nam niko nikada ništa neće moći!!!!

Lokalni izbori su za nas možda istorijski, ljudi ne shvataju šta sve može da se desi ako Srbi ne osvoje vlast u lokalu. Prodaće sve firme šiptarima, legalizovaće ilegalne objekte u Tršenji, prijaviće se kao stanovnici Sirinićke župe, nadbrojaće nas... Da li smo spremni da im sve to prepustimo?

Ja mislim da je neko od lokalnih predstavnika srpske opštine uzeo debele pare od šiptara da miniraju lokalne izbore, da što manje Srba izađe i da bi šiptari uzeli vlast. E, malo su se zajebali. Dok je nas koji mislimo da ostanemo ovde, da živimo ovde, to neće moći. Prošlo je vreme zastrašivanja policijom, hapšenjem, gubljenjem radnih mesta. Došlo je vreme da uzmemo stvar u svoje ruke i da već jednom KRENEMO NAPRED!!! Dosta nam je kvazipatriota, dokle će da na račun Srbije lažu ovaj narod? Sve su pokrali!!!

2000. godine je naš veliki patriota šešelj - zvonko na skupu ispred Doma kulture prozvao sve ljude koji rade za UNMIK domaćim izdajnicima, rekao je da je rezolucija 1244 nelegalni pravni akt i da je on ne priznaje a onda je posle šiptarskog proglašenja otcepljenja od Majke nam Srbije, taj isti patriota rekao da rezolucija 1244 mora da se poštuje, da je eulex nelegalan a da je samo UNMIK legalan na Kosovu!!!
Postoji video materijal o toj dvoličnosti. Znači, njegova politika i politika ljudi oko njega je samo lični interes.
Tako više ne može.

Braćo Srbi, dobro razmislite, ajde da se složimo i da šiptarima već jednom pokažemo da smo složni i da nas IMA. Smeju se našoj neslozi, to je njihova duševna hrana, a svojim raspravama i svađama samo im hranu stavljamo na sto. Nemojmo više!

Pozdrav Srpskoj braći, i ajde da ZAJEDNO krenemo NAPRED, u bolji život na NAŠOJ zemlji.
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Uto Nov 03, 2009 11:59 pm

Jel se zna koliko srpskih lista se prijavilo za izbore,ko su nosioci,ko ima najvece sanse...?
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Merlin Sre Nov 04, 2009 12:08 am

Demone,hvala na informaciji.Do sada je bilo da presednik bira tri kandidata a ksnije se od ta tri bira jedan.Stim još gore po nas ako ne budemo izasli na izbore i ne podrzimo Srpske kandidate.Kao što sam reko ukoliko dođe Albanac sa takvim ovlašćenjem na čelu opštine gde su apsolutna vecina Srbi...Trebalo bi da se zabitamo sta će onda biti.Što se Srbstva tiče i ko slavi slavu suvišno je raspravljati.Ja se takođe ne stidim sto sam Srbin ali se još više ponosim što sam Srbin sa Kosova i Metohije i gde god otišo tako se i pedstavljam.
Merlin
Merlin
Admin

Broj poruka : 23
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Merlin Sre Nov 04, 2009 12:10 am

Zna se.Ali trnutno nemam informaciju.Možda demon zna?
Merlin
Merlin
Admin

Broj poruka : 23
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  sarplaninac Sre Nov 04, 2009 12:31 am

Zdravo srbende,treba izaci na izbore sta god neki mislili!!!

sarplaninac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Sre Nov 04, 2009 1:24 am

Ovako, ima 7 prijavljenih listi za lokalne izbore.
A za gradonačelnike prijavljeni su
Bratislav Nikolić - Braca
Srećko Lekić
Slavko Davidović
Predrag Pepi Grbić
Vlasta Veljković - Đeđa
Slađan Ilić - Borza

Liste odbornika su sledeće

50. NARODNA STRANKA KOSOVA - NSK

01 LEKIĆ SREĆKO
02 ILIĆ DANIJELA
03 MILENKOVIĆ JOVICA
04 LEKIĆ SLAVIŠA
05 JANIĆEVIĆ ANKICA
06 ILIĆ NOVICA
07 IVKOVIĆ SVETISLAV
08 ZDRAVKOVIĆ SNEŽANA
09 ILIĆ SREĆKO
10 MIHAJLOVIĆ BOJAN
11 STAMENKOVIĆ SONJA
12 IVKOVIĆ RADOVAN
13 IVANOVIĆ SANJA
14 MILOSAVLJEVIĆ ANA
15 ŠUBARIĆ BOŽIDAR
16 LEKIĆ RADOJKA

88. SDSKIM

01 FILIPOVIĆ NENAD
02 ZDRAVKOVIĆ MARKO
03 STAMENKOVIĆ SLAĐANA
04 BOGAJČEVIĆ ZLATKO
05 SEKULOVIĆ ZORKA
06 SIBINOVIĆ SAŠA
07 STANIŠIĆ MILIVOJE
08 BUDURIĆ SONJA
09 DURLEVIĆ GORAN
10 RISTIĆ SREĆKO
11 MILKOVIĆ VESNA
12 IVANOVIĆ NENAD
13 STANOJEVIĆ MILENKO
14 STOJANOVIĆ SANDRA
15 STOLETOVIĆ SAŠA
16 DJORDJEVIĆ MIROLJUB
17 DJORDJEVIĆ BOZANA
18 VELJKOVIC IVAN


90. Samostalna Liberalna Stranka – SLS

01 MRĐINAC DEJAN
02 STOJČETOVIĆ ŽELJAN
03 JANIĆEVIĆ NATAŠA
04 VASILJEVIĆ GORAN
05 RADIĆ TASA
06 BONTIC JELENA
07 MILOSAVLJEVIĆ SAŠA
08 STALETOVIĆ STREĆKO
09 POPOVIĆ JOVANKA
10 STANISAVLJEVIĆ DRAGOMIR
11 DIVKOVIĆ ALEKSANDAR
12 PAVLETOVIĆ HUANITA
13 DJORDJEVIĆ MILAN
14 SIMANOVIĆ SAŠA
15 STANČIĆ ANKICA
16 DURLEVIĆ TIHOMIR
17 JOVANOVIĆ RADOJKO
18 STANKOVIĆ TAJANA
19 ČANAĆEVIĆ VELIMIR

91. Predrag Stanojković

01 STANOJKOVIĆ PREDRAG


92. ZAJEDNO ZA SIRINIČKU ŽUPU – ZZSŽ


01 GRBIĆ PREDRAG
02 STANOJKOVIĆ RISTA
03 RADONOĆEVIĆ MILENA
04 LAZAREVIĆ ZORAN
05 SIMIĆ DRAGAN
06 VUCIĆ MILENA
07 BOSKOCEVIC SLAVOLJUB
08 SAMARDŽIĆ MIRKO
09 PETKOVIĆ ANKICA
10 IVKOVIĆ MILORAD
11 STANISAVLJEVIĆ SINIŠA
12 STALETOVIĆ NATAŠA
13 STANKOVIĆ MIROSLAV
14 STOJČETOVIĆ GORAN
15 STOJANOVIĆ DRAGANA
16 STOJANOVIĆ GOJKO
17 GRBIĆ ZORKA
18 JANIĆEVIĆ SLAVIŠA

99. JEDINSTVENA SIRINIČKA ŽUPA – JSŽ

01 VELJKOVIĆ VLASTA
02 BOŠKOČEVIĆ ZORAN
03 STALETOVIC SLADJANA
04 VELJKOVIĆ NOVICA
05 STANISAVLJEVIĆ SAŠA
06 JANKOVIĆ VESELINKA
07 ZDRAVKOVIĆ SAŠA
08 ZDRAVKOVIĆ ŽARKO
09 ILIĆ DANIJELA
10 MARINKOVIĆ ALEKSANDAR
11 STAMENKOVIĆ SLAVIŠA
12 NIKOLČEVIĆ NOVKA
13 MRĐINAC RODOLJUB
14 STEVANOVIĆ MILOSAV
15 ZDRAVKOVIĆ ANDRIJANA
16 BASARIĆ MILOŠ
17 STOJANOVIĆ BOJAN
18 AVDIJEVIĆ NERMINA
19 TANASIJEVIĆ RANDJEL
20 MILOŠEVIĆ DRAGAN


108. SRPSKI DEMOKRATSKI POKRET – SDP


01 ILIĆ SLADJAN
02 MILOŠEVIĆ SINIŠA
03 KRSTIĆ MILENA
04 DIMIC LUBISA
05 STALETOVIĆ STALE
06 MILOSAVLJEVIĆ JUGOSLAVA
07 STANKOVIĆ MILAN
08 STANKOVIĆ ZORAN
09 RACICEVIC SVETLANA
10 MARKOVIĆ JOVICA
11 ANDJELKOVIĆ SRDJAN
12 ILIĆ JELENA
13 STOJANOVIĆ IVICA
14 STALETOVIĆ GORAN
15 ANTIĆ DRAGANA
16 NIKOLIĆ RADOVAN
17 STOJANOVIĆ JADRAN
18 JANKOVIĆ MLADENKA
19 DOBROSAVLJEVIĆ JOVAN
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Sre Nov 04, 2009 1:42 am

Auuu opet smo prilicno podeljeni,bice ovo neizvesna trka.A jel se zna kakva je procedura: da li se sve zavrsava u prvom krugu,pa ko god ima najvise glasova sastavlja "vladu" ili ona klasika prvo skupstina pa onda natezanja ko sa kim.....
Vidim da na listama ima i mladjih ljudi sto je pozitivno ali su nazalost svi ispod 5 mesta Smile
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Sre Nov 04, 2009 12:46 pm

Ovo su po prvi put demokratski izbori, mislim na princip glasanja. Nema više koji je po redu na listi, sad se glasa direktno za odbornika, što znači ako želite da glasate nekog koji je iz redova SLS, pogledaćete koji je broj na listi pa ćete na listiću za glasanje zaokružiti broj stranke ili inicijative, u ovom slučaju SLS je broj 90 i na desnoj strani listića postoje brojevi od 2 do 19, i onda zaokružite broj svog favorita ili kandidata kako god ga nazovete. Znači, čak i onaj koji je broj 19 na listi ima šanse da nas predstavlja u opštini.
Ovaj sistem je jako demokratski jer nije kao što smo do sada navikli da glasamo za partiju pa da se onda drugari u kafani dogovore ko će da bude odbornik, kao što imamo slučaj trenutno sa radikalima. Pitam se samo da se glasalo direktno, tj da su nihova imena bila na listama, koliko bi glasova sakupili No
Za gradonačelnika je još jednostavnije, poseban je listić i glasa se za samo jednog kandidata. Zaokruži se samo broj, recimo 90 i to je to.

Pitajte sve što vas interesuje, tu smo da ZAJEDNO odradimo ovo i da krenemo napred!!!

ŽIVELA SIRINIĆKA ŽUPA I ZAUVEK SVOJI NA SVOME!!!! cheers cheers cheers
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Čet Nov 05, 2009 12:41 pm

E to je stvarno dobro sto su promenili nacin glasanja! Ranije su u prvih pet na listi stavljali vidjenije kandidate da bi posle izbora umesto njih u skupstinu uzimali one koje su krili pri kraju liste!


Poslednji izmenio Zmaj ognjeni vuk dana Čet Nov 19, 2009 7:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Merlinu, Demonu i ostalim

Počalji  tajnik Čet Nov 05, 2009 2:28 pm

Republika Srbija je raspisala i održala svoje izbore. Napravljen je izbor kojim svakako nisu svi zadovoljni, ali šta je tu je.
Ali, ovo nisu izbori za Srpsku državu.
Ovo su izbori za Republiku Kosovo koju mi ne priznajemo, protiv koje se mi borimo. To je država Hašima Tačija, Agima Čekua, Haradinaja ....
Zar mislite da ćete svoju sreću pronaći u jednoj takvoj državi.
Što se drugih navoda tiče, mogu reći da smo svi mi u srodstvu i da je to tako jer nas je samo 10.000.
Ko želi udobne fotelje mora da pobedi na izborima, naravno Srpskim. Među ljudima na spisku za šiptarske izbore ima mnogih koji su na Srpskim izborima propali (Pepi, Željko, Vetar, Đeđa ....). Zašto sada idu na šiptarske izbore? Zato što znaju da će na izborima da ućestvuje maksimum stotinak Srba, te će da ušićare neko dobro plaćeno mesto. Eto to je razlog. Šta pričate o šiptaru predsedniku? Pa dobro znate da će šiptar dobiti predsedničko mesto jer sa stotinak glasa Srbi mogu da dobiju najviše jednog odbornika, a predsednika ("gradonačelnika") nikako.
Znači, svi znamo da se izlaskom na izbore daje legitimitet divljoj šiptarskoj državi, sve zarad šake dolara.

tajnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Čet Nov 05, 2009 7:23 pm

Koliko je ljudi izašlo na izbore koje je raspisala Srbija? O čemu ti pričaš? Ako je 2000 ljudi većina od 10.000 onda je neko od nas dvojice lud.
A to što ti misliš da će stotinjak ljudi izaći na izbore, malo ti loša matematika. Toliko je ljudi na listama, plus svako u porodici ima najmanje 5 članova, a gde su priajtelji, gde su ljudi koji žele da Sirinićka župa ostane tu gde jeste, mislim na demografiju a ne geografiju, pa omladina koju je sadašnja vlast totalno zapostavila, hiljadu njih...
Tajniče, džaba su vam šiptari dali novac da minirate ove izbore, da Srbi ne izađu, malo ste se zajebali, moraćete da vratite novac. Uzeli ste novac da biste nagovorili ljude da ne izađu a da bi šiptari osvojili vlast. E pa neće moći. Provaljeni ste. Zar ne shvatate da ste pukli po šavovima, da je vaša antikampanja najveća kampanja za ove izbore. Zar mislite da ima nekog ko će da vas posluša? Jedino još Fici može da ucenjuje svoje radnike i niko više. Mada, postoji način i da se tim ucenama stane na put. Zato, ne pričajte puno!!!
A da ne zaboravim, vi ste dobili te fotelje, s kojima se razbacuješ, na račun Šešelja i Koštunice, inače vi kao grupa rukovodioca, odbornika i direktora, izgledate smešno. Svi zajedno ne možete da sakupite 50 glasova na izborima.
Nego, tu ste još malo i iskoristite to, jer svi se pitamo gde ćete se sakriti kad vam prođu mandati, čemu li se nadate No
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Merlin Čet Nov 05, 2009 9:23 pm

Prema mojim istraživanjima i informacijama kojima raspolažem siguran sam da će dosta ljudi izaći na izbore,jer su Srpski kandidati uložili dosta truda i vremena da ovi izbori uspeju i da imamo apsolutnu većinu nad Šiptarima.
U svakom sličaju, 15. Novembar nije daleko pa ćemo videti ko je bio u pravu i koje su prednosti a koji nedostaci izlaskom na izborima.
Hvala vam na posećivanju foruma i otvorenoj raspravi na temu IZBORI.
Bilo bi interesantnije da ima više ljudi uključeno na ovu temu jer bi tako znali šta ostali građani opštine Štrpce misle o ovome jer svako ima pravo na svoje mišljenje.
Merlin
Merlin
Admin

Broj poruka : 23
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Za tajnika mjesnog ureda

Počalji  Neša Čanak Pet Nov 06, 2009 8:01 pm

Gospodine tajniče nije tajna ko ste,molili bi vas za recept"kako dostići vasionske patriotske dimenzije" i pri tom se obogatiti od para izgladnelog srpskog naroda.
Bok stari bumo se čuli

Neša Čanak

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Neša Čanak Pet Nov 06, 2009 8:13 pm

Ringe,ringe,raja
pljački nikad kraja,
jedno jaje muć
mi u vodu buć

Na izbore neće dok napune vreće,
dok završe kuće džabe
i zaposle čukun babe

Neša Čanak

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Uto Nov 10, 2009 9:11 pm

10. Новембар 2009
Штрпце

Поштовани суграђани,

Локални избори за општину Штрпце заказани су за 15. Новембар ове године. Поводом позива од стране “великих патриота” из редова Српске Радикалне Странке (СРС) на челу са Звонком Михајловићем и Демократске Странке Србије (ДСС) желимо да вам предочимо следеће.
СРС на челу са председником општине Звонком Михајловићем одувек је убеђивала грађане да је једина права патриотска странка која је спремна да преузме одговорност на себе, да ће доласком на власт искоренити мито и корупцију, да ће се залагати за једнакост, равноправност, да ће упослити велики број људи, да ће Сиринићка Жупа доживети препород... И заиста су то и испунили. Са доласком на власт своје школоване и интелектуално способне основце и средњошколце поставили су на важна радна места и збринули их, као и њихове најближе.
Звонко Михајловић:
• одмах по именовању за председника С.О. Штрпце врши злоупотребу положаја истовремено примајући плату председника општине и народног посланика;
• наноси велику неправду стручним и квалификованим људима упошљавајући своје људе у дечијем вртићу;
• понешен лажним патриотизмом да би заштитио дивљу градњу измишљајући тзв. рампу и уцењујући Албанце узима велике новце (за шта постоје чврсти докази);
• гради објекат на 30 година отплате (у договору са својим страначким колегама) – са условима које не даје ниједна банка у Свету;
• својом немарношћу и неспособношћу доводи свој народ на ивицу егзодуса и пропасти тамновањем од 35 дана без струје наносећи велику материјалну и хуманитарну штету становништву, за шта би у другој земљи кривично одговарао;


Питамо ми велике патриоте из СРС и ДСС:

• Шта сте добро урадили за народ Сиринићке Жупе?
• Зашто се зовете великим патриотама зарад својих интереса?
• Када сте велике патриоте, зашто узимате социјалну помоћ од владе Косова?
Поштовани суграђани, ове квази-патриоте Радикали желе да Вашим неизласком на челу општине буде изабран Албанац како би са њим лакше сарађивали зарад личних интереса.
Изласком на изборе 15. Новембра ми не признајемо независност Косова, нити смо ми меродавни да одлучујемо о независности; али смо меродавни да одлучујемо о својој судбини, о судбини наше деце и нашег народа. Избори 15. Новембра су историјски избори за СРПСКИ народ у Сиринићкој Жупи, на тим изборима ми директно одлучујемо о нашој даљој будућности.
Све оне “патриоте” које заговарају овај јадни и напаћени народ да не изађе на изборе 15. Новембра нису пријатељи српском народу. Што је више оваквих патриота, то је све мање Срба на Косову и Метохији.
Свесно и циљано зарад своје користи, али лажно и неистинито, локални СРС и ДСС лидери Вас позивају на бојкот злоупотребљавајући Председника и Владу Републике Србије и Српску Православну Цркву доводећи себе у ситуцију кривичне одговорности.


Изађимо на локалне изборе 15. Новембра и гласајмо за:
1. ОПСТАНАК СИРИНИЋКЕ ЖУПЕ!
2. БОЉИ ЖИВОТ СРБА!
3. НОВА РАДНА МЕСТА!
4. ИЗГРАДЊУ НОВИХ ШКОЛА, БОЛНИЦА И СТАМБЕНИХ ЗГРАДА!
5. ЗА ПОВРАТАК СВИХ ИНТЕРНО РАСЕЉЕНИХ СРБА СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ!
6. ЗА СИГУРНУ И БЕЗБЕДНУ БУДУЋНОСТ СРПСКОГ НАРОДА!





Срби Сиринићке Жупе, опстанак нема алтернативу!
Изађимо сви заједно и дајмо свој глас бољој будућности!
Мој глас за моју општину!
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  peraKOJOT SUPERgenije Čet Nov 12, 2009 3:56 pm

Ja stvarno, pored ogromne zelje, nemogu da provalim mentalni sklop ovih placenih patriota ili šer-budala, sve od sitnih činovnika do velikih Radikala.
Idemo direktno u propast ukoliko se ne odvazimo i ne izadjemo na izbore. Glasajo za neku od srpskih lista koje su još uvek u igri. da imamo bar jedan glas više u opstinskoj skupštini od Albanaca (koji i da ne čine ništa protiv Srba, činiće više za sebe same), pred kojim će Velike patriote podviti "rep u krace" pa bež pod ženinu (uslovno ako je imaju) suknju.
Dokle, BRAĆO i SESTRE, da se zamajavamo i da nasedamo na provokacije, lazi i pretnje. Vreme je da se trgnemo iz bunila i prestanemo da se plašimo svega i svačega. A plašimo se iako to krijemo da pogledamo sadašnjost, realnu situaciju, šta i ko nas je doovde doveo-lo, plašimo se da donesemo i najsitniju odluku, da bi se onda predstavljali kao žrtve tuđih odluka i tuđe politike, plašimo se da zivot uzmemo u svoje ruke.
Možda grešim, mada mi se čini da sam u pravu, da je došlo vreme kada je odluka na nama, bez obzira što se neki pozivaju na Beograd i pozive otuda, odluka je dragi moji na nama i mi ćemo zajedno snositi sve posledice.
Glasao il ne glasao, možemo se kriti od odgovornosti ali od posledica nemožemo pobeći.

Zato ću ja glasati, a vi_

peraKOJOT SUPERgenije

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.11.2009
Lokacija : ŽUPA

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 2:16 am

demon ::
Predstojeći izbori su bitni za Srbe u Župi jer ako mi ne izađemo doći će nam šiptar na mesto predsednika pa ćemo onda najebati.

Да, стварно. Био нам је Борза - Србин или Шиптар?! Зар он није вратио Шиптаре у Д. и Г. Битињи? Зар се он није крио у жупи док је била општа мобилизација за време 17. марта? Као, био је у Америци. А после, "жупа није имала губитке за време погрома..." А знаш добро ко је погинуо. А зар Станко, од милоште, Девиза није гори него било који други шиптар? Он и они око њега?
Србији замерам што такве не хапси!!! Да не кажем нешто друго.
А ти Демоне, чији пасош имаш? Чије држављанство носиш? Где идеш на Егзит и концерте? У нама пријатељску, суседну земљу или у своју Србију?
То што је власт у Србији наметнута од стране атланског савеза не значи да ће потрајати. А за сваког по на особ постоји доказ о апсолутно сваком срању које је урадио! Свака ваша и наша казна за прекорачење брзине, уцена, изнуда, потплаћивање... све лепо стоји у архиву и чека долазак правих срба на власт. Србија ми ништа није дала али ми зато ништа није ни одузела. Увек је била ту, од Суботице па све до Штрпца. А живце су ми одузели политичари и наша неписмена елита која под геслом промена у косовским институцијама, убеђује и онако напаћен народ да се одрекне своје државе!
Смело! Баш смело!
Имамо све институције које функционишу паралелно и све уз благослов Србије (као целе државе) и резолуције 1244 која још увек важи.
Изаћи на изборе, аутоматски значи бацити све у воду и, једног дана, прихватити белу капу уместо шајкаче.
А знам многе којима би боље стајала.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 2:27 am

Zmaj ognjeni vuk ::Pozdrav svima,
Mislim da treba izaci na izbore.Naime,mi smo suvise mali i bespomocni da bi ista promenili na nekom visem nivou.Sad nazalost sami sebi stvaramo problem i na lokalnom nivou gde mozda mozemo da uradimo nesto kako bi sebi olaksali zivot!!!
Posto ce se uvek naci neko ko ce ucestvovati i pored toga sto Srbija to ne preporucuje najbolje je da se masovno izadje na izbore i tako izaberu LEGITIMNI predstavnici!!!!
А зар баш зато не мислиш да је паметно да послушамо нашу земљу?
Па, на коју си то земљу упућен? На које институције? Како да себи олакшаш живот ако сваки пут треба да пређеш административну границу земље коју си издао? А који то легитимни представници и чиме су се доказали? За сваког по на особ постоји прегршт прљавштина.
Па како ће сутрадан ти људи сести у косовском парламенту заједно са терористима који су клали пре 10 година?!
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 2:46 am

Ево, да свима освежим памћење за коју то државу треба да гласамо 15.
За овакву демократију:

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Crimenvi
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 3:05 am

peraKOJOT SUPERgenije ::Možda grešim, mada mi se čini da sam u pravu, da je došlo vreme kada je odluka na nama, bez obzira što se neki pozivaju na Beograd i pozive otuda, odluka je dragi moji na nama i mi ćemo zajedno snositi sve posledice.
Ту си у праву. Добићемо Србина шиптарских убеђења у Штрпцу и сви ћемо због тога сносити последице. Е сада, ваљда ће Србија сакупити снаге (да не кажем муда) па да, као што се и очекује, адекватно санкционише носиоце изборних листа.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu