ŠTRPCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

+12
Pravoslavac
Despot
CCCC
peraKOJOT SUPERgenije
Neša Čanak
sarplaninac
Merlin
Zmaj ognjeni vuk
Bobson
pristina
demon
tajnik
16 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Ned Nov 15, 2009 12:16 am

Pravoslavac ::Јели Демон,зар ти не рече да нема више битке,ратовања...?Да ви све што радите,радите искључиво мозгом и интелигенцијом.Па какве мотке спомињеш,зар то није употреба силе,зар нећете да их надмашите интелигенцијом,мозгом, него опет употреба силе?
Ако мислиш на истеривање из канцеларија и да ћеш се тако домогнути фотеље,грдно се вараш да ћеш успети.

ХВАЛА СССС, ЖИВ БИО cheers
Inteligencijo, šiptare ćemo pobediti mozgom a motka je za nesposobne radikale i DSS ovce Very Happy , njih nema zašto da pobedimo, protiv njih nećemo ratovati, njih ćemo "nagraditi" motkom za sva svoja dela tj nedela.
A fotelje koje pominješ, to nije za mene, imam ja svoju fotelju i ne brinem za nju, ne može niko da je uzme, zaslužena znojem.

Nisam u SLSu i nemam nikog na listi ali su jedini normalni na svim listama, i imaće moj glas!!!!!!!!!!!
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Ned Nov 15, 2009 12:22 am

demon ::Nisam u SLSu i nemam nikog na listi ali su jedini normalni na svim listama, i imaće moj glas!!!!!!!!!!!

Very Happy Демоне (да не кажем Ђаволе), после свега си и мени сумњив lol! Ал' добро, разумем, бориш се за свој џеп и интересе Cool

Деспоте, буди оригиналан. Овако ти постови личе на летке lol!
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Ned Nov 15, 2009 12:36 am

He,he,he... Zamalo pa da pogodiš cheers cheers cheers cheers cheers
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Ned Nov 15, 2009 12:37 am

Čućemo se posle izbora, sad je predizborna tišina, moramo da je ispoštujemo Very Happy
Videćemo rezultate pa ćemo komentarisati.
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Stefan Ned Nov 15, 2009 12:43 am

Zmaj ognjeni vuk ::^ sigurno je to zbog vitamina B Smile
Pre bih rekao da je zbog vitamina P Wink
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Despot Ned Nov 15, 2009 12:07 pm

Ако се настави овакав тренд а сад је 10 часова, изласнот ће бити већа од очекиване!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Despot

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Ned Nov 15, 2009 1:05 pm

A sta kaze RIK I CESID ? Smile
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Merlin Ned Nov 15, 2009 1:12 pm

Nisu stigla još uvek zvanična saopštenja RIK-a i CESID-a,ali po gužvi na biračkim mestima vrlo verovatno da će izlaznost biti veća od očekivane.Nama ostaje samo da čekamo kraj izbora i rezultate glasanja.
Merlin
Merlin
Admin

Broj poruka : 23
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Despot Ned Nov 15, 2009 4:09 pm

Подаци од 14 часова - изласност СРБА је 976.

Despot

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Stefan Ned Nov 15, 2009 5:26 pm

Дес ::Подаци од 14 часова - изласност СРБА је 976.
Значи сви чланови породица одборника изашли да гласају Laughing Laughing Laughing
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  peraKOJOT SUPERgenije Ned Nov 15, 2009 8:21 pm

Ja sam glasao a nemam ni blizu nikog svog na listama.
Jedva cekam da cujem komentare pobornika bojkota, pukli su ha.
Doduse nista pametno od njih ni do sada nisam cuo al neka.

peraKOJOT SUPERgenije

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.11.2009
Lokacija : ŽUPA

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  sarplaninac Ned Nov 15, 2009 9:25 pm

Prema nezvanicnim izvorima izaslo je oko 1.900 Srba na izbore.

sarplaninac

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Stefan Pon Nov 16, 2009 12:24 am

Jel se znaju rezultati?
Ajde ako postoji neka preliminarna lista, neka neko od vas upucenih okaci.
Hvala
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pon Nov 16, 2009 1:56 am

peraKOJOT SUPERgenije ::Ja sam glasao a nemam ni blizu nikog svog na listama.
Jedva cekam da cujem komentare pobornika bojkota, pukli su ha.
Doduse nista pametno od njih ni do sada nisam cuo al neka.
Кад би ова расправа била јавна, знали би праве разлоге зашто си гласао. Односно, да ли имаш неког тамо или неки интерес у виду обећаног радног места.
Да би препознао нешто паметно у постовима, без обзира ко их поставља, треба да будеш паметан. Судећи по виђеном, то ти није јача страна No
Ништа се преко ноћи не мења кад су овакве ствари у питању. Само чекам прве кораке шиптара и православних шиптара и приватизацију ски центра, па да видимо колико су вешти они којима си дао глас. А ја ћу о својој судбини и опстанку да размишљам на вишем нивоу, не на локалном.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Riblja Corba Pon Nov 16, 2009 2:14 am

Preliminarni i konacni rezultati u opstini Strpce su ti da je stranka SLS na celu sa Bratislavom Bracom Nikolcevicem dobila vecinu glasova.
Riblja Corba
Riblja Corba

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  NenadV Pon Nov 16, 2009 2:59 am

O izbornim rezultatima u srpskim sredinama na KiM:

Srbi su na izborima vlast izgubili u dve opštine u kojima čine većinu - opštinama Štrpce i Novo Brdo. U Štrpcu je na birališta izašlo vise Albanaca od Srba, čime su dobili većinu odbornika u skupštini. Srbi u Štrpcu čine 70 odsto stanovništva.

U drugi krug izbora za predsednika opštine Štrpce ulaze kandidati Demokratske partije Kosova i srpske Samostalne liberalne stranke, pokazuju nezvanični podaci.

U Novom Brdu, takođe, Albanci su dobili većinu među odbornicima.

U Gračanici je, prema nezvaničnim podacima, pobedila Samostalna liberalna stranka, a za predsednika novoformirane opštine izabran je kandidat te stranke Bojan Stojanović.

Liberalna stranka će imati i većinu među odbornicima u skupštini opštine Gračanica.

izvor: www.b92.net


Nisam iz Štrpca, nisam uopšte sa Kosova i Metohije ali čisto me zanima kakvo je stanje dole i zanima me šta bi ovakav rezultat mogao značiti.

Da li će se Srbi i dalje pitati u opštini gdje su apsolutna većina ili će se dozvoliti presedan tj. da manjina upravlja većinom?

U Novom Brdu koliko sam ja upućen Albanaca procentualno ima više nego u Štrpcu.

NenadV

Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Pon Nov 16, 2009 10:43 am

Sad sam stigao sa posla i odmah me zanimalo kako su protekli izbori. Nemam koga da pitam, svi još spavaju, ali juče sam na poslu načuo da je oko 1900 Srba izašlo na izbore. Ja ne mogu da verujem, mislio sam da će hiljadu biti cifra jer su gospoda radikali plašili ljude oduzimanjem minimalaca, gubljenjem radnih mesta... nebuloze kakve samo takvi bolesni umovi mogu da smisle. Siroti oni, juče su potučeni. Pored tolikih pretnji i ucena da skoro 2000 ljudi izađe, pa to je BUM. Da nije bilo pretnji mogli smo u prvom krugu da pobedimo šiptare, i da uopšte ne razmišljamo.
Ali jebi ga, dok imamo nepismene Ficije i takve kao direktore i predsednike moraćemo težim putem, ali jučerašnji dan je da možemo i da stvari kreću na bolje.
Ne znam šta će se desiti jer su šiptari izašli više od nas, ali trebalo bi da bude ispoštovan dogovor 66-33 u našu korist, bez obzira na izlaznost Srba, jer je međunarodna zajednica obećala da neće dozvoliti da manjina upravlja većinom (ne po izlaznosti), ali samo ako narod pokaže interesovanje za učešće u vlasti. Mi smo juče više nego pokazali i trebalobi da nam dozvole da 66 % odbornika bude srpske nacionalnosti.
Još se ništa ne zna ali na dobrom smo putu.
A za Gradonačelnika ne treba komentarisati, Bratislav je imao 1260 glasova plus kada se otvore uslovni glasovi doći će do cifre od 1400 koliko su radikali imali na prošlogodišnjim izborima, uz svu podršku i apel da se izađe i glasa. Neka se zapitaju kome narod više veruje??????
Meni je žao što juče nisam mogao da dam svoj doprinos ali dala je moja porodica tako da sam ponosan što sam deo pozitivnih promena.
Svako ima pravo na svoje mišljenje i uvek će biti onih u opoziciji, ali neka navikli pojedini da budu luzeri i šta da radimo. Plaše se ljudi da se aktivno uključe. Žao mi je tih, mnogo bi značilo da se ujedinimo i da razbijemo "komšije" na svakom polju.
Ali, ima vremena počelo je da se okreće.
POZDRAV i uzdravlja braćo Srbi, oduševili ste me.
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  peraKOJOT SUPERgenije Pon Nov 16, 2009 12:58 pm

CCCC ::Кад би ова расправа била јавна, знали би праве разлоге зашто си гласао. Односно, да ли имаш неког тамо или неки интерес у виду обећаног радног места.
Да би препознао нешто паметно у постовима, без обзира ко их поставља, треба да будеш паметан. Судећи по виђеном, то ти није јача страна No
Ништа се преко ноћи не мења кад су овакве ствари у питању. Само чекам прве кораке шиптара и православних шиптара и приватизацију ски центра, па да видимо колико су вешти они којима си дао глас. А ја ћу о својој судбини и опстанку да размишљам на вишем нивоу, не на локалном.
Pa nismo dotle stigli da se vredjamo po forumima, jer preko uvreda ne prolazim, nek ti ovo bude upozorenje! Evil or Very Mad
Drugo, imam minimalacccc a do 99 sam imao strasno dobar posao. Basketball
Trece, radim u ovim kosovskim institucijama, (eto ti materijala za ljaganje)
Cetvrto, presudnu ulogu o tome hocu ili necu na izbore imali su Zvonko BD, Vuka i jos nekoliko njihovih, da ti ne obrazlazem, znas sve.. confused

Da prekinem niz a brate i nemam bas tolko vremena da se sa nekim ubedjujem, ali ukratko,
Bolje da ovakav ski centar i ne postoji nego da je u rukama lopuza koji su i zasluzni za ovakvo stanje u inex-u, znas dobro kakvo je.
Sto se opstanka tice, do sada sam dao ogroman doprinos tome, a bogami davao sam pun doprinos u odbrani 98-99 al j..bi ga, Slobo se preracunao, pa je sve to bilo uzalud.
Mlad si brate i zelen (ne ona zelena), shvatices ti jednog dana, ali pre toga moras poceti da razmisljas. lol!


Pozdrav za sve koji su juce imali mu..a i dali svoj glas opstanku srba u Strpcu. cheers cheers

peraKOJOT SUPERgenije

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.11.2009
Lokacija : ŽUPA

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  NenadV Pon Nov 16, 2009 1:52 pm

Kakve su šanse da ski centar Brezovica ipak ostane u srpskim rukama jer ta neka kosovska povjerilačka agencija smatra da ona može raspisati tender za njegovu prodaju.

NenadV

Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Pon Nov 16, 2009 2:07 pm

Ta kosovska agencija je vise puta raspisivala tender za privatizaciju ski centra,cak je i imala odredjenu vrstu pomoci od nekih srba koji su ski centar podelili na nekoliko manjih delova....Do sada su nase vlasti uspesno zaustavljale proces privatizacije a sta ce biti u buducnosti ne zna se....
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  NenadV Pon Nov 16, 2009 4:23 pm

Jedna moja komšinica je baš prije nekih mjesec dana dole boravila u posjeti. Pričala je onom problemu sa strujom i tim stvarima. Ja sam inače iz Hercegovine, iz Mostara.

NenadV

Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pon Nov 16, 2009 8:50 pm

peraKOJOT SUPERgenije ::
Pa nismo dotle stigli da se vredjamo po forumima, jer preko uvreda ne prolazim, nek ti ovo bude upozorenje! Evil or Very Mad
Drugo, imam minimalacccc a do 99 sam imao strasno dobar posao. Basketball
Trece, radim u ovim kosovskim institucijama, (eto ti materijala za ljaganje)
Cetvrto, presudnu ulogu o tome hocu ili necu na izbore imali su Zvonko BD, Vuka i jos nekoliko njihovih, da ti ne obrazlazem, znas sve.. confused

Da prekinem niz a brate i nemam bas tolko vremena da se sa nekim ubedjujem, ali ukratko,
Bolje da ovakav ski centar i ne postoji nego da je u rukama lopuza koji su i zasluzni za ovakvo stanje u inex-u, znas dobro kakvo je.
Sto se opstanka tice, do sada sam dao ogroman doprinos tome, a bogami davao sam pun doprinos u odbrani 98-99 al j..bi ga, Slobo se preracunao, pa je sve to bilo uzalud.
Mlad si brate i zelen (ne ona zelena), shvatices ti jednog dana, ali pre toga moras poceti da razmisljas. lol!


Pozdrav za sve koji su juce imali mu..a i dali svoj glas opstanku srba u Strpcu. cheers cheers
Laughing Ништа, ево, пакујем се и бежим Very Happy Овакве претње не могу да не схватим озбиљно Rolling Eyes
Сам се чачкаш, па ти је после неко други крив.
Како можеш да кажеш да је боље да такав ски центар не постоји? Па и тамо има људи који раде и једино од тога живе. Сигуран сам да их знаш.
Млад баш и нисам, зелен - ни случајно, зелена ми не треба (имам Very Happy ) а све ово схватам врло добро. Ако си толико решен, изволи, прикључи се људима који нису задовољни српским властима па хајде да их сменимо. Да се разумемо, и ја не волим оно што и њему слични раде. Али исто тако, чак и више, знам да ови за које сте гласали неће ништа променити. Можда за вас, који сте их овде толико срчано подржавали и буде промена. За осталу Рају... Па зна се No

А за муда... Биће дана - нажалост.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pon Nov 16, 2009 8:59 pm

NenadV ::Kakve su šanse da ski centar Brezovica ipak ostane u srpskim rukama jer ta neka kosovska povjerilačka agencija smatra da ona može raspisati tender za njegovu prodaju.
Ненаде брате, проблем је као и код вас у Херцеговини, што Београд боли дупе! У томе делимо судбину. Иако постоје начини да се многе ствари реше, просто не постоји политичка воља (не узимајући у обзир изјаве на ТВ-у), односно, добро су плаћени да забораве.
Значи, све је могуће. Sad Уопште ме не би чудило да се ове зиме прода ски центар за неку мизерију (на крају, сасавим не битно за колико), све уз оштру осуду власти из Београда. Као и свако чудо, утихнуло би за 3 дана.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Neša Čanak Uto Nov 17, 2009 9:07 am

Možda iz Beograda ne brinu dovoljno za narod ali zato iz Niša daju punu podršku svome vernom narodu.Dobro je da nismo zaboravljeni.

Neša Čanak

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Uto Nov 17, 2009 11:32 am

Народ нас није заборавио. Али власти јесу...
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 3 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu