ŠTRPCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

+12
Pravoslavac
Despot
CCCC
peraKOJOT SUPERgenije
Neša Čanak
sarplaninac
Merlin
Zmaj ognjeni vuk
Bobson
pristina
demon
tajnik
16 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 4 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Uto Nov 17, 2009 4:29 pm

@ Nenad
zdravo Nenade,kakvo je stanje tamo u Mostaru.Koliko se ja secam pricalo se ranije da je Mostar enklava ne znam iz kog razloga,mozda bi tako nesto moglo da se primeni i na Strpce?
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 4 Empty ...

Počalji  Kosovac Uto Nov 17, 2009 5:04 pm

Kao prvo Srbi nisu ušli u izborni proces na Kosovu da bi se integrisali, već da bi se zaštili od represije, terora i diskriminacije. Ne razumem da nekom u Beogradu smeta da Srbi naprave jake centre i jaku lokalnu samoupravu. Od proglašenja nezavisnosti Kosova, Srbi u enkavama izloženi institucionalnoj reprepsiji, bez adekvatne podrške Beograda. Pod takvim pritiskom jedini način i odgovor u cilju opstanka su izlazak na izbore i gradnja srpskih institucija. P.S sta je saopstila vlada Srbije? Evo citiram; ,,nema uslova da Srbi nastupe na izborima, ali da oni koji učestvuju i glasaju neće biti sankcionisani``. Sta to znaci, sami shvatate! scratch
Kosovac
Kosovac

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 4 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Čet Nov 19, 2009 12:50 pm

Бесмислено је више коментарисати о исправности одлуке изласка на изборе. Избори су прошли, странке су формиране, славило се и пило... Још остају предизборна обећања Very Happy Увек најлакши део пред изборе и увек заборављени после избора.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 4 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Čet Nov 19, 2009 7:25 pm

CCCC,
molim te da ne sudiš pre vremena. Daj ljudima malo vremena da se pokažu. Ja NAJBOLJE znam kako smo do sad prolazili, ja sam žrtva svih vlasti, počev od 1989. i Miloševićevog režima. Ne mora da znači da će svi i uvek biti isti. Mora da budemo malo i optimisti a ne samo pesimisti, jer nikad se ne zna, možda se nešto desi i kad se najmanje nadamo, i od koga se najmanje nadamo.
Ja sam uvek za to da svakom ko je u mogućnosti damo šansu. Zato, ajde da se za nekoliko meseci kad se oformi vlast i kad počnu sa radom čujemo i damo komentar, naravno argumentovane komentare. Važi?
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 4 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Čet Nov 19, 2009 8:06 pm

Толико сам стрпљив, чекаћу Very Happy
Иначе, немој да мислиш да си једина жртва српских режима.
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 4 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu