ŠTRPCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

+12
Pravoslavac
Despot
CCCC
peraKOJOT SUPERgenije
Neša Čanak
sarplaninac
Merlin
Zmaj ognjeni vuk
Bobson
pristina
demon
tajnik
16 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Pet Nov 13, 2009 11:17 am

CCCC :: Како да себи олакшаш живот ако сваки пут треба да пређеш административну границу земље коју си издао?
Baš si lep primer dao ili dala, nebitno. Zapamti jedno, oni koji izađu da glasaju za lokalne Srbe nisu izdajnici i ništa nezakonito ne rade a mnogo su veći Srbi od svih koji će tog dana ostati kod kuće i posmatrati i samo IZIGRAVATI patriote. Patriotizam nije da svi mi ovde propadnemo, da budemo maltretirani, da patimo, da živimo u nemaštini... Patriotizam je da učinimo nešto za ovaj narod, da zaposlimo hiljade mladih nezapošljenih, da im omogućimo da normalno žive, da ostanu ovde... Nije bitno od kojih ćemo to para ostvariti. Ne budimo maloumni. A milioni Srba koji rade u Nemačkoj koja je naš vekovni neprijatelj, primaju njihov novac, najviše Srba van Srbije živi u Čikagu, u Americi, zemlji koja nas je uništila, i oni su patriote, a? Za koga oni rade? Čiji oni novac koriste? Možda države Srbije? Gde taj novac ulažu?

Trenutno imamo legitimne predstavnike Srbije i svi vidimo šta su uradili za ove dve godine. Bruka i sramota. Da su oni sposobni sigurno da niko ne bi tražio alternativu ali s obzirom da oni razjedinjuju narod zarad svojih interesa, moraćemo da se branimo i zaštitimo na teži način.

Da se vratim na citat tvog posta.
Ta Srbija za koju mi svi radimo i koja bez nas ne bi postojala je pre svih uvela carinu na toj kako je ti zoveš admnistrativnoj liniji. Mene su lično carinili, a zna se gde postoji carina, između dve države a ne unutar jedne iste. Ja sam za Srbiju učinio mnogo, tri godine svog života sam posvetio odbrani njene teritorijalne celovitosti, i dan danas to radim ali ovaj put ne snagom nego mozgom. A opet, meni moja država ništa ali apsolutno NIŠTA nije dala. A taj pasoš koji pominješ mene s Kosova ograničava da ne mogu da putujem bez viza, a postoji način da se to odobri i pored pritiska. Što Srbija ne kaže da bez nas ne želi nikakvu Evropsku uniju?
Ali opet, ja sam ŠARPLANINAC; rođen sam ovde i želim da ovde živim. Ako je mene izdala država ja ne želim da izdam ovaj narod, želim da se MI koji ovde živimo držimo zajedno i da opstanemo ovde. I naravno biramo najbolje načine, a trenutno je najbolji način da se uključimo i radimo na našoj stvari kao što su oni nekad radili, iznutra.
INTELIGENCIJOM a ne SILOM, silom smo probali i sve izgubili.

Razmislite pre nego bilo šta kažete.
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  peraKOJOT SUPERgenije Pet Nov 13, 2009 4:58 pm

demon ::
Baš si lep primer dao ili dala, nebitno. Zapamti jedno, oni koji izađu da glasaju za lokalne Srbe nisu izdajnici i ništa nezakonito ne rade a mnogo su veći Srbi od svih koji će tog dana ostati kod kuće i posmatrati i samo IZIGRAVATI patriote. Patriotizam nije da svi mi ovde propadnemo, da budemo maltretirani, da patimo, da živimo u nemaštini... Patriotizam je da učinimo nešto za ovaj narod, da zaposlimo hiljade mladih nezapošljenih, da im omogućimo da normalno žive, da ostanu ovde... Nije bitno od kojih ćemo to para ostvariti. Ne budimo maloumni. A milioni Srba koji rade u Nemačkoj koja je naš vekovni neprijatelj, primaju njihov novac, najviše Srba van Srbije živi u Čikagu, u Americi, zemlji koja nas je uništila, i oni su patriote, a? Za koga oni rade? Čiji oni novac koriste? Možda države Srbije? Gde taj novac ulažu?

Trenutno imamo legitimne predstavnike Srbije i svi vidimo šta su uradili za ove dve godine. Bruka i sramota. Da su oni sposobni sigurno da niko ne bi tražio alternativu ali s obzirom da oni razjedinjuju narod zarad svojih interesa, moraćemo da se branimo i zaštitimo na teži način.

Da se vratim na citat tvog posta.
Ta Srbija za koju mi svi radimo i koja bez nas ne bi postojala je pre svih uvela carinu na toj kako je ti zoveš admnistrativnoj liniji. Mene su lično carinili, a zna se gde postoji carina, između dve države a ne unutar jedne iste. Ja sam za Srbiju učinio mnogo, tri godine svog života sam posvetio odbrani njene teritorijalne celovitosti, i dan danas to radim ali ovaj put ne snagom nego mozgom. A opet, meni moja država ništa ali apsolutno NIŠTA nije dala. A taj pasoš koji pominješ mene s Kosova ograničava da ne mogu da putujem bez viza, a postoji način da se to odobri i pored pritiska. Što Srbija ne kaže da bez nas ne želi nikakvu Evropsku uniju?
Ali opet, ja sam ŠARPLANINAC; rođen sam ovde i želim da ovde živim. Ako je mene izdala država ja ne želim da izdam ovaj narod, želim da se MI koji ovde živimo držimo zajedno i da opstanemo ovde. I naravno biramo najbolje načine, a trenutno je najbolji način da se uključimo i radimo na našoj stvari kao što su oni nekad radili, iznutra.
INTELIGENCIJOM a ne SILOM, silom smo probali i sve izgubili.

Razmislite pre nego bilo šta kažete.

Nemam nista da dodam jer ti je svaka na mestu, citirao sam te samo da bi ovaj tvoj post bio dva puta prikazan. Very Happy

peraKOJOT SUPERgenije

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.11.2009
Lokacija : ŽUPA

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Batinas-cccc

Počalji  peraKOJOT SUPERgenije Pet Nov 13, 2009 5:03 pm

Druze batinasu, sto bre stalno pominjes sankcije, kaznjavanja, prebijanja, likvidacije. Jesi li ti krsten, jesi li pravoslavac, neznam zasto ti je nasilje nacin za resavanje problema ili motivacija za promenu. Postoje i drugi nacini ali su ti verovatno strani.
ajd u zdravlje.

peraKOJOT SUPERgenije

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.11.2009
Lokacija : ŽUPA

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 5:32 pm

peraKOJOT SUPERgenije ::Druze batinasu, sto bre stalno pominjes sankcije, kaznjavanja, prebijanja, likvidacije. Jesi li ti krsten, jesi li pravoslavac, neznam zasto ti je nasilje nacin za resavanje problema ili motivacija za promenu. Postoje i drugi nacini ali su ti verovatno strani.
ajd u zdravlje.
Е, благо ономе ко рано полуди...
Нека, време ће показати ко је био у праву. Јевреји су чекали 2500 година да поврате државу а нама се 10 чине много па би да се убодемо у квази државу. А наравно, све уз обећања за боље сутра. Јесам православац али нећу да се асимилујем у муслимане. А многи у жупи већ носе беле капе...
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Pet Nov 13, 2009 9:59 pm

demon ::
CCCC :: Како да себи олакшаш живот ако сваки пут треба да пређеш административну границу земље коју си издао?
Baš si lep primer dao ili dala, nebitno. Zapamti jedno, oni koji izađu da glasaju za lokalne Srbe nisu izdajnici i ništa nezakonito ne rade a mnogo su veći Srbi od svih koji će tog dana ostati kod kuće i posmatrati i samo IZIGRAVATI patriote. Patriotizam nije da svi mi ovde propadnemo, da budemo maltretirani, da patimo, da živimo u nemaštini... Patriotizam je da učinimo nešto za ovaj narod, da zaposlimo hiljade mladih nezapošljenih, da im omogućimo da normalno žive, da ostanu ovde... Nije bitno od kojih ćemo to para ostvariti. Ne budimo maloumni. A milioni Srba koji rade u Nemačkoj koja je naš vekovni neprijatelj, primaju njihov novac, najviše Srba van Srbije živi u Čikagu, u Americi, zemlji koja nas je uništila, i oni su patriote, a? Za koga oni rade? Čiji oni novac koriste? Možda države Srbije? Gde taj novac ulažu?

Trenutno imamo legitimne predstavnike Srbije i svi vidimo šta su uradili za ove dve godine. Bruka i sramota. Da su oni sposobni sigurno da niko ne bi tražio alternativu ali s obzirom da oni razjedinjuju narod zarad svojih interesa, moraćemo da se branimo i zaštitimo na teži način.

Da se vratim na citat tvog posta.
Ta Srbija za koju mi svi radimo i koja bez nas ne bi postojala je pre svih uvela carinu na toj kako je ti zoveš admnistrativnoj liniji. Mene su lično carinili, a zna se gde postoji carina, između dve države a ne unutar jedne iste. Ja sam za Srbiju učinio mnogo, tri godine svog života sam posvetio odbrani njene teritorijalne celovitosti, i dan danas to radim ali ovaj put ne snagom nego mozgom. A opet, meni moja država ništa ali apsolutno NIŠTA nije dala. A taj pasoš koji pominješ mene s Kosova ograničava da ne mogu da putujem bez viza, a postoji način da se to odobri i pored pritiska. Što Srbija ne kaže da bez nas ne želi nikakvu Evropsku uniju?
Ali opet, ja sam ŠARPLANINAC; rođen sam ovde i želim da ovde živim. Ako je mene izdala država ja ne želim da izdam ovaj narod, želim da se MI koji ovde živimo držimo zajedno i da opstanemo ovde. I naravno biramo najbolje načine, a trenutno je najbolji način da se uključimo i radimo na našoj stvari kao što su oni nekad radili, iznutra.
INTELIGENCIJOM a ne SILOM, silom smo probali i sve izgubili.

Razmislite pre nego bilo šta kažete.
Гастарбајтери немају никакве везе са овим. То је друга тема и прича. Проблем је што баш та Немачка и Америка намећу политику која се спроводи преко наших леђа. Као што је њихова политика била да дође до рата, тако је и ова политика њихова. Да Срби изађу на изборе, уђу у институције, па ће и независност и признавање исте, имати смисла. Исто тако, кад си већ поменуо, Немачка је та која неће примати наше граћане са Космета који имају црвени пасош. То нема везе са Србијом. А опет, то је још увек отворено. Сви пасоши који се издају у Београду, биће другачије третирани него они у Лесковцу. Јеби га, корупција
Што се тиче царине, правила су јасна. Ако си ти нешто купио овде и немаш папире о пореклу, нормално је да ће да се царини исто као на Хоргошу. Свака част за ангажовање за одбрану! Поштујем. А сад ми одговори, за кога сматраш да је довољно образован, паметан, лукав... да представља наше људе? Ко је тај који ће се одупрети лошим одлукама шиптара, којима запад диктира како да раде? Отвори ми очи, можда и ја променим мишљење. И ја сам Шарпланинац. Све што имам ми је у жупи. А где би ја ако не ту? Даље, држава и влада нису исто. Кад кажеш држава, испада да те читав српски народ северно од Космета издао. Није тако. Поуздано знам да би занемарљива мањина могла да се помири с тим да неко у име Србије призна независност. Избио би пуч.
И да, нисмо ми силом пробали него смо се од силнијих бранили. Да ли смо могли боље да прођемо, знаћемо кад обојица будемо били седи. Сада је рано причати о томе.
Кад су радна места у питању, шта ће се то покренути у жупи? Рудник, фабрика, фарма?... Која радна места? Интересује ме, знате ли конкретно шта обећава програм било којег србина који је носилац листе? И мислите ли да је било шта одрживо у жупу а да то није пољопривреда, кад већ туризам не функционише?
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Despot Sub Nov 14, 2009 5:09 pm

Јасно да се иза ника СССС крије неко из редова радикалне банде јер је само њима у интересу да се на изборе не изађе.

Ево нам карте за будућност:

Место Поласка: Сиринићка Жупа
Место Доласка: Живот достојан човека у Сиринићкој Жупи
Датум Поласка: 15. Новембар 2009
Време Поласка: 07:00 часова
Име путника: СВАКИ СРБИН СИРИНИЋКЕ ЖУПЕ


Доста нам је више лажних патриота, нећемо Шиптар да нам буде градоначелник.

КО НЕ ИЗАЂЕ НА ИЗБОРЕ ДАЈЕ ГЛАС ШИПТАРУ!!!!

Despot

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 5:15 pm

Хахаха Very Happy
Ја нисам страначки офарбан, за разлику од свих вас који позивате на изборе.
Ја ћу, ако Бог да, бити у оној странци која ће довести образоване људе на власт у Београду, са здравом политичком идејом.
Па да полако повратимо наше територије на паметан начин.
А ова садашња политичка елита, да не кажем боранија, је одавно зрела за затвор.

У здравље деспоте cheers
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 5:29 pm

Него, ево мало старих информација које сам заборавио да поменем:
Свака оформљена странка која има свој статут, план и програм, одборнике итд. добија од Косовског буџета 70.000€!!! Наравно, тај буџет је предвиђен за маркетинг и кампању.
Па и није чудо што се људима у жупи глас плаћа од 10-50€.

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Korupcijau

Наравно, остаће довољно за зимовање, летовање, егзит, гучу... Али, намеће се питање да ли ће (пошто се глас плаћа) изаћи више гласача него што их има на бирачком списку Question lol!

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Korupcijaseenoevilik

Остаје да се види cyclops Shocked
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Despot Sub Nov 14, 2009 6:06 pm

ПОБЕДА, ПОБЕДА, СЛАВИЋЕ СЕ ПОБЕДА!!!




А ови шиптарски плаћеници што заговарају људе да не изађу на изборе, обиће вам се то о'главу!

Despot

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 6:08 pm

Дес ::ПОБЕДА, ПОБЕДА, СЛАВИЋЕ СЕ ПОБЕДА!!!




А ови шиптарски плаћеници што заговарају људе да не изађу на изборе, обиће вам се то о'главу!

Јел' то претња квазипатриото?
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Pravoslavac Sub Nov 14, 2009 6:22 pm

Ууууу СССС то су велике оптужбе.Кад би народ општине Штрпце то знао бојкотовао би изборе.
Народу продају причу како је то за добробит народа а народа нема ни у једном њиховом плану.
Још нису сели у фотеље а већ кренули да ЛАЖУ народ.
У старту су издали свој народ,а можда то и није њихов народ.

Pravoslavac

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 6:27 pm

Нису оптужбе Exclamation
То се може лако проверити и то су јавне информације. На крају, нису били довољно паметни да ћуте па су и сами потврдили те приче cherry А на сва уста причају како би они да помажу народ.
Народ је мало уморан од свега и постао је пасиван. Но, живи били Very Happy
Кад добијемо здраву идеју у престоници, за час ће се све променити и код нас у жупи cheers
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 6:29 pm

Pravoslavac ::
У старту су издали свој народ,а можда то и није њихов народ.

Доообрааа!!! Very Happy
То је проблем. Што је народ жупе за њих само бирачко тело. Не би се они бунили ни да гласачи испод Драјковца гласају за њих Evil or Very Mad
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Pravoslavac Sub Nov 14, 2009 6:30 pm

Победа над ким Дес патриото?Над Српским народом,над Српском ЗЕМЉОМ

Pravoslavac

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Sub Nov 14, 2009 6:33 pm

CCCC,
vidim da pokušavaš linijom jačeg otpora, ali nikada ti neće uspeti. Na žalost, mnoge su imperije kroz istoriju propale jer su nihove vođe prevazišle svoje mogućnosti. Milošević je to isto uradio Srbiji. Nema više ratovanja mačem i kopljem, strelom i buzdovanom pa da se pravimo silni. Sad se ratuje mozgom, inteligencijom, a nikako ne možemo pobediti ignorisanjem svega, ignorisanjem naše realnosti.
Naša je realnost da je policija u njihovim rukama, sudstvo je u njihovim rukama, sve je u njihovim rukama, Srbija ovde nema pravo da prdne (figurativno rečeno).
Šta bi mi da nije Srba u policiji i sudstvu? Ne bismo smeli na ulicu da izađemo. Zbog čega onda svi imamo, OK, velika većina nas ima KS tablice. Čak i gospoda koa pozivaju na bojkot voze kola sa KS tablicama. Znači to njima odgovara i oni su u pravu što se toga tiče, a pošto oni ne mogu da uzmu vlast onda pozivaju na bojkot jer su ONI Bogom dani da vladaju i trpaju samo u svoje džepove. Sramota je da Priština gradi puteve, vodovodne sisteme, kanalizaciju a Srbija nas ostavlja bez struje 35 dana zbog 55000 evra i istovremeno uplaćuje milion za kriminalca koji pravi sranja u Americi. Od srpskih para se grade kuće, prave kafanski računi, gradi trotoar za benzinsku pumpu... Mislim, niko nije slep.
A šta fali da mi dobijemo i drugi izvor prihoda? Da li smo mi izdali državu ako sagradimo novo igralište? Da li smo izdali državu ako sagradimo bolnicu? Ako stavimo nove vodovodne cevi u Štrpcu i konačno maknemo azbestne, pošto to naša vlast nije uspela za 20 godina. Jel tu ima nešto protivno državnoj politici? Da li je patriotizam da živimo bez struje, u blatu, da pijemo zagađenu vodu, da ne radimo, da nemamo od čega da živimo? Koliko ljudi ne radi? Samo se pitam kako ćemo mi pomoći Srbiji kad nas više ne bude?
Neka Srbija pošalje policiju ovde, neka da ljudima novac od kog bi svi živeli, e onda sigurno niko ne bi tražio dodatne prihode i nove izvore. Kad bi bili ekonomski jaki onda bi mogli i da se odupiremo pritisku. A ovako slabi možemo samo da pametnim potezima ućarimo nešto i radimo u našem interesu. Kažem našem a mislim na ceo narod. Lako je vama koji primate deset godina novac iz Srbije a niste malim prstom makli. Šta da mi svi ostali radimo? Da gledamo vas i da živimo od vazduha? E neće moći više. Sav je novac iz župe otišao u Srbiju, milioni su uloženi u stanove, kuće i placeve. Da je taj novac ostao ovde bili bismo mala Švajcarska. E zbog toga JA želim da uradim nešto jer želim da ovde ostanem. Nemam nigde ništa a želim da imam SVE ovde.
Vreme će pokazati ko je bio u pravu a ja sam 100000000000 % siguran da sam u pravu.
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Sub Nov 14, 2009 6:38 pm

Vidim da se priključio još jedan VELIKI Srbin. Samo bi voleo da znam gde su ti veliki Srbi bili 99e i do sada. A još me više interesuje šta su to oni uradili za državu Srbiju. Mi smo barem ratovali, a Vi?
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Pravoslavac Sub Nov 14, 2009 6:53 pm

О којој интелигенцији причаш?Које школе пре свега имају кандидати за тзв. градоначелника?Од свих 50так кандидата за одборника свега 5 ако имају неку већу школу од средње.И од таквих људи очекујеш да воде општину и да преговарају у име народа СИРИНИЋКЕ ЖУПЕ.
Сад видим куда то води а видећеш и ти Демоне.Све ће се наравно опет обити о главу недужног народа.
Ми смо били тамо где је требало а да си ти ратовао не би причао оно што сад причаш.

Pravoslavac

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  demon Sub Nov 14, 2009 7:02 pm

Hvala Bogu zna se da li sam ili nisam. A pričam jer mi dosadilo da mi nepismeni radikali koji imaju manje od osnovne škole određuju sudbinu, zajedno sa njima i bagra iz DSSa, koja kao ima neke škole ali im inteligencija nije jača strana, naročito jer su dozvolili da ih vodi Hari, klošar koji sa srednjoškolcima banči po birtijama. E zbog toga smo mi odlučili da se aktiviramo i uradimo nešto jer od ovih naših nema ama baš ništa. Jednog dana moraćemo da okupimo ljude, pa motke u ruke i da ih proteramo odavde, mnogo ćemo bolje živeti, svi zajedno, uključujući i tebe ako si stvarno Pravoslavac.
demon
demon

Broj poruka : 47
Datum upisa : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  CCCC Sub Nov 14, 2009 9:22 pm

Да те не цитирам и да се не враћам на све што си написао.
Не знам на кога мислиш кад кажеш да прима паре из Србије. Ја сам до сада само плаћао Србији (порези, таксе, казне за паркирање...) и ни динара добио нисам. Ни ја, нити моји. Као што ти мислиш да си сто милијарди посто у праву, и ја сам тако скроман па поштујем своје мишљење. А знам да нико са те листе не зна како се политика води. Многи су се већ доказали.
Рат је био пре 10 година. Зашто мислиш да сам ја тада био пунолетан и регрутован? Ја ћу, рецимо, ићи у следећи рат. И зашто мислиш да то што си ратовао теби даје веће право да одлучујеш шта је добро а шта лоше?! А о мојим залагањима у жупи, можемо дискутовати у некој другој теми.
Ако си већ решио нешто да урадиш, што ниси оформио групу грађана па изашао на српске изборе? Уколико би ми се идеје свиделе, ја бих гласао за тебе или тамо неког. Што се онда нисте организовали па да не дозволите овој банди да пере паре? За твоју информацију, од 2001. за Космет се издваја 500 милиона евра годишње! А тај новац није видео нико од нас. Значи, корупција у Београду. Живи били па власт променили!!!

Е сада, одједном, хајде да се ми приклонимо шиптарима па да себи олакшамо живот. Не народу, не жупи већ искључиво одборницима и појединцима који би гласали за "вашу" или "њихову" странку.
Јел вам је неко бранио да до сада саградите ново игралиште или културни центар? Постоји милион НГО који дају новац за такве пројекте.
Ја сам се укључио у пар владиних програма за побољшање, односно, стварање културног живота у жупи, све док прича није дошла до страначког и личног интереса људи који су то требали да одобре! И наравно, културни живот је поједен, попијен, обучен... Само су искористили идеју да оперу паре!

И на крају, ти хоћеш да ме убедиш да су господа са листи компетентни да брину о једној заједници?! Не буди смешан Laughing

А ко је већи Србин и на основу чега, не бих ни да почињем. То можемо приватно а не на форуму где се не за ко је ко.

Православац брате, само напред cheers
CCCC
CCCC

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Pravoslavac Sub Nov 14, 2009 10:47 pm

Јели Демон,зар ти не рече да нема више битке,ратовања...?Да ви све што радите,радите искључиво мозгом и интелигенцијом.Па какве мотке спомињеш,зар то није употреба силе,зар нећете да их надмашите интелигенцијом,мозгом, него опет употреба силе?
Ако мислиш на истеривање из канцеларија и да ћеш се тако домогнути фотеље,грдно се вараш да ћеш успети.

ХВАЛА СССС, ЖИВ БИО cheers

Pravoslavac

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Stefan Sub Nov 14, 2009 11:01 pm

Stičem utisak da demon ovako strastveno učestvuje u ovoj raspravi, ili zbog nekog (papirnog) interesa ili zbog prevelike ljubavi
I love you lol!
demon ::Zaokruži se samo broj, recimo 90 i to je to.
ti si ili u SLS-u, ili imas nekog medju odbornicima . . . . .
. . . . .
aj u zdravlje junaci . . . .
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Sub Nov 14, 2009 11:40 pm

^Delijo i ti vrlo brzo shvatas Smile Smile Smile
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Stefan Sub Nov 14, 2009 11:45 pm

Zmaj ognjeni vuk ::^Delijo i ti vrlo brzo shvatas Smile Smile Smile
Misliš? Laughing
Stefan
Stefan

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.06.2009

http://www.ladsistema.ru/

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Zmaj ognjeni vuk Sub Nov 14, 2009 11:47 pm

^ sigurno je to zbog vitamina B Smile
Zmaj ognjeni vuk
Zmaj ognjeni vuk
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 30.08.2008

http://www.strpce.net

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Despot Sub Nov 14, 2009 11:54 pm

Само да одговорим да ћемо победу славити сутра над шиптарима и њиховим плаћеницама.

СУТРА ЈЕ ДАН ЗА ПОБЕДУ!!!!

СВИ НА ГЛАСАЊЕ, СРБИН ЗА ГРАДОНАЧЕЛНИКА!

Despot

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA - Page 2 Empty Re: STOP IZDAJI - STOP IZBORIMA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu